Spelprogram - Dam Division 2 Nordöstra Götaland

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Kenty Mattias Hellström vit, svart, vit
Borens IK Magnus Vååg 0706341158 röd, blå, röd
Egnahems BK Annika Larlind 036134971 0705511341 orange/svart, svart, orange
Eneby BK Malin Hazard 011239707 0702033555 grön, grön, grön
Frödinge-Brantestad SK Robin Blomberg 0705465761 blå, svart, blå
IF Eksjö Fotboll Christian Berg 0737292503 vinröd, blå, blå
Linghems SK Fredrik Svahn 013105548 0702072513 grön, svart, svart
Linköping BK Tinnis Kenneth Åkerström 0736754793 vit, grön, grön
Mjölby FC Laila Pedersen 0768847671 turkos, vit, vit
Smedby AIS Tonny Jeppson 0705754662 svart, svart, svart
Svärtinge SK Johan Stjerna 0703569058 blå, blå, blå
Tranås FF-Torpa AIS Anders Gustafsson 014060311 0703037040 svart, svart, svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 13:00 230321001 Tranås FF-Torpa AIS - BK Kenty 1 - 3 Bredstorps IP - Konstgräs
2019-04-13 14:00 230321005 Frödinge-Brantestad SK - Eneby BK 0 - 2 Lundavallen
2019-04-13 14:15 230321004 Egnahems BK - Linköping BK Tinnis 0 - 0 Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2019-04-14 15:00 230321002 Mjölby FC - Borens IK 0 - 1 Vifolkavallen
2019-04-14 15:00 230321006 Svärtinge SK - IF Eksjö Fotboll 0 - 1 Billbäcks Arena
2019-04-14 17:45 230321003 Linghems SK - Smedby AIS 1 - 7 Lingheden
2019-04-22 15:00 230321007 IF Eksjö Fotboll - Tranås FF-Torpa AIS 2 - 0 Ränneborg
2019-04-22 15:00 230321011 Borens IK - Linghems SK 2 - 1 Borens IP
2019-04-22 15:00 230321012 BK Kenty - Mjölby FC 5 - 0 Fredriksbergs IP
2019-04-22 16:00 230321009 Linköping BK Tinnis - Frödinge-Brantestad SK 5 - 0 Stångebro sportfält
2019-04-22 17:00 230321008 Eneby BK - Svärtinge SK 5 - 0 MAXIvallen
2019-04-22 17:00 230321010 Smedby AIS - Egnahems BK 6 - 0 Mirum Arena
2019-04-27 13:00 230321013 Tranås FF-Torpa AIS - Svärtinge SK Bredstorps IP - Konstgräs
2019-04-27 14:00 230321016 Egnahems BK - Borens IK Runnåkra IP
2019-04-27 14:00 230321017 Frödinge-Brantestad SK - Smedby AIS Lundavallen
2019-04-28 12:15 230321015 Linghems SK - BK Kenty Lingheden
2019-04-28 17:00 230321014 Mjölby FC - IF Eksjö Fotboll Vifolkavallen
2019-04-28 17:00 230321018 Eneby BK - Linköping BK Tinnis MAXIvallen
Maj
2019-05-04 12:00 230321021 Smedby AIS - Eneby BK Mirum Arena
2019-05-04 14:30 230321023 BK Kenty - Egnahems BK Fredriksbergs IP
2019-05-04 15:00 230321020 Tranås FF-Torpa AIS - Mjölby FC Bredstorps IP
2019-05-05 15:00 230321019 IF Eksjö Fotboll - Linghems SK Ränneborg
2019-05-05 16:00 230321022 Borens IK - Frödinge-Brantestad SK Borens IP
2019-05-05 17:30 230321024 Svärtinge SK - Linköping BK Tinnis Billbäcks Arena
2019-05-11 12:00 230321026 Linghems SK - Tranås FF-Torpa AIS Lingheden
2019-05-11 14:00 230321027 Egnahems BK - IF Eksjö Fotboll Runnåkra IP
2019-05-12 12:00 230321030 Linköping BK Tinnis - Smedby AIS Stångebro sportfält
2019-05-12 14:00 230321028 Frödinge-Brantestad SK - BK Kenty Lundavallen
2019-05-12 17:00 230321025 Mjölby FC - Svärtinge SK Vifolkavallen
2019-05-12 17:00 230321029 Eneby BK - Borens IK MAXIvallen
2019-05-15 19:00 230321031 IF Eksjö Fotboll - Frödinge-Brantestad SK Ränneborg
2019-05-15 19:00 230321032 Tranås FF-Torpa AIS - Egnahems BK Bredstorps IP - Konstgräs
2019-05-15 19:00 230321033 Mjölby FC - Linghems SK Vifolkavallen
2019-05-15 19:00 230321034 Borens IK - Linköping BK Tinnis Borens IP
2019-05-15 19:00 230321035 BK Kenty - Eneby BK Fredriksbergs IP
2019-05-15 19:30 230321036 Svärtinge SK - Smedby AIS Billbäcks Arena
2019-05-18 12:00 230321037 Linghems SK - Svärtinge SK Lingheden
2019-05-18 14:00 230321038 Egnahems BK - Mjölby FC Runnåkra IP
2019-05-18 15:00 230321039 Frödinge-Brantestad SK - Tranås FF-Torpa AIS Lundavallen
2019-05-19 14:00 230321040 Eneby BK - IF Eksjö Fotboll MAXIvallen
2019-05-19 17:00 230321041 Linköping BK Tinnis - BK Kenty Stångebro sportfält
2019-05-19 17:00 230321042 Smedby AIS - Borens IK Mirum Arena
2019-05-24 19:15 230321046 Linghems SK - Egnahems BK Lingheden
2019-05-25 12:00 230321047 BK Kenty - Smedby AIS Fredriksbergs IP
2019-05-25 13:00 230321044 Tranås FF-Torpa AIS - Eneby BK Torpavallen
2019-05-26 16:00 230321043 IF Eksjö Fotboll - Linköping BK Tinnis Ränneborg
2019-05-26 17:00 230321045 Mjölby FC - Frödinge-Brantestad SK Vifolkavallen
2019-05-26 17:30 230321048 Svärtinge SK - Borens IK Billbäcks Arena
2019-05-30 14:00 230321050 Frödinge-Brantestad SK - Linghems SK Lundavallen
2019-05-30 15:00 230321053 Smedby AIS - IF Eksjö Fotboll Mirum Arena
2019-05-31 18:00 230321054 Borens IK - BK Kenty Borens IP
Juni
2019-06-01 14:00 230321049 Egnahems BK - Svärtinge SK Runnåkra IP
2019-06-02 17:00 230321051 Eneby BK - Mjölby FC MAXIvallen
2019-06-02 17:00 230321052 Linköping BK Tinnis - Tranås FF-Torpa AIS Stångebro sportfält
2019-06-07 19:00 230321055 IF Eksjö Fotboll - Borens IK Ränneborg
2019-06-08 13:00 230321056 Tranås FF-Torpa AIS - Smedby AIS Bredstorps IP - Konstgräs
2019-06-08 14:00 230321059 Egnahems BK - Frödinge-Brantestad SK Runnåkra IP
2019-06-09 17:00 230321057 Mjölby FC - Linköping BK Tinnis Vifolkavallen
2019-06-09 17:30 230321060 Svärtinge SK - BK Kenty Billbäcks Arena
2019-06-10 19:15 230321058 Linghems SK - Eneby BK Lingheden
2019-06-16 15:00 230321061 Frödinge-Brantestad SK - Svärtinge SK Lundavallen
2019-06-16 16:00 230321063 Linköping BK Tinnis - Linghems SK Stångebro sportfält
2019-06-16 17:00 230321062 Eneby BK - Egnahems BK MAXIvallen
2019-06-16 17:00 230321066 BK Kenty - IF Eksjö Fotboll Fredriksbergs IP
2019-06-16 18:00 230321065 Borens IK - Tranås FF-Torpa AIS Borens IP
2019-06-18 19:30 230321064 Smedby AIS - Mjölby FC Mirum Arena
2019-06-19 19:00 230321067 IF Eksjö Fotboll - Svärtinge SK Ränneborg
2019-06-23 14:00 230321068 Eneby BK - Frödinge-Brantestad SK MAXIvallen
2019-06-23 17:00 230321069 Linköping BK Tinnis - Egnahems BK Stångebro sportfält
2019-06-23 17:00 230321071 Borens IK - Mjölby FC Borens IP
2019-06-24 19:30 230321070 Smedby AIS - Linghems SK Mirum Arena
2019-06-26 19:00 230321072 BK Kenty - Tranås FF-Torpa AIS Fredriksbergs IP
2019-06-26 19:30 230321078 Svärtinge SK - Eneby BK Billbäcks Arena
2019-06-27 19:15 230321075 Linghems SK - Borens IK Lingheden
2019-06-29 14:00 230321076 Egnahems BK - Smedby AIS Runnåkra IP
2019-06-29 14:00 230321077 Frödinge-Brantestad SK - Linköping BK Tinnis Lundavallen
2019-06-29 15:00 230321073 Tranås FF-Torpa AIS - IF Eksjö Fotboll Torpavallen
2019-06-30 17:00 230321074 Mjölby FC - BK Kenty Vifolkavallen
Augusti
2019-08-10 12:00 230321083 BK Kenty - Linghems SK Fredriksbergs IP
2019-08-10 13:00 230321081 Smedby AIS - Frödinge-Brantestad SK Mirum Arena
2019-08-10 14:00 230321082 Borens IK - Egnahems BK Borens IP
2019-08-10 15:00 230321079 IF Eksjö Fotboll - Mjölby FC Ränneborg
2019-08-11 15:00 230321084 Svärtinge SK - Tranås FF-Torpa AIS Billbäcks Arena
2019-08-11 16:00 230321080 Linköping BK Tinnis - Eneby BK Ryds Konstgräs
2019-08-17 12:00 230321086 Linghems SK - IF Eksjö Fotboll Lingheden
2019-08-17 14:00 230321087 Egnahems BK - BK Kenty Runnåkra IP
2019-08-17 14:00 230321088 Frödinge-Brantestad SK - Borens IK Lundavallen
2019-08-18 17:00 230321085 Mjölby FC - Tranås FF-Torpa AIS Vifolkavallen
2019-08-18 17:00 230321089 Eneby BK - Smedby AIS MAXIvallen
2019-08-18 17:00 230321090 Linköping BK Tinnis - Svärtinge SK Stångebro sportfält
2019-08-24 12:00 230321093 Smedby AIS - Linköping BK Tinnis Mirum Arena
2019-08-24 14:30 230321095 BK Kenty - Frödinge-Brantestad SK Fredriksbergs IP
2019-08-24 15:00 230321091 IF Eksjö Fotboll - Egnahems BK Ränneborg
2019-08-24 15:00 230321092 Tranås FF-Torpa AIS - Linghems SK Torpavallen
2019-08-25 17:00 230321094 Borens IK - Eneby BK Borens IP
2019-08-25 17:30 230321096 Svärtinge SK - Mjölby FC Billbäcks Arena
2019-08-29 18:00 230321099 Frödinge-Brantestad SK - IF Eksjö Fotboll Lundavallen
2019-08-31 12:00 230321097 Linghems SK - Mjölby FC Lingheden
2019-08-31 12:00 230321102 Smedby AIS - Svärtinge SK Mirum Arena
2019-08-31 14:00 230321098 Egnahems BK - Tranås FF-Torpa AIS Runnåkra IP
September
2019-09-01 17:00 230321100 Eneby BK - BK Kenty MAXIvallen
2019-09-01 17:00 230321101 Linköping BK Tinnis - Borens IK Stångebro sportfält
2019-09-06 19:00 230321107 BK Kenty - Linköping BK Tinnis Fredriksbergs IP
2019-09-07 15:00 230321104 Tranås FF-Torpa AIS - Frödinge-Brantestad SK Torpavallen
2019-09-07 15:00 230321105 Mjölby FC - Egnahems BK Vifolkavallen
2019-09-08 15:00 230321103 IF Eksjö Fotboll - Eneby BK Ränneborg
2019-09-08 17:00 230321106 Borens IK - Smedby AIS Borens IP
2019-09-08 17:30 230321108 Svärtinge SK - Linghems SK Billbäcks Arena
2019-09-14 12:00 230321113 Smedby AIS - BK Kenty Mirum Arena
2019-09-14 14:00 230321109 Egnahems BK - Linghems SK Runnåkra IP
2019-09-14 15:00 230321110 Frödinge-Brantestad SK - Mjölby FC Lundavallen
2019-09-15 17:00 230321111 Eneby BK - Tranås FF-Torpa AIS MAXIvallen
2019-09-15 17:00 230321112 Linköping BK Tinnis - IF Eksjö Fotboll Stångebro sportfält
2019-09-15 17:00 230321114 Borens IK - Svärtinge SK Borens IP
2019-09-21 12:00 230321119 BK Kenty - Borens IK Fredriksbergs IP
2019-09-21 12:30 230321120 Svärtinge SK - Egnahems BK Billbäcks Arena
2019-09-21 13:00 230321116 Tranås FF-Torpa AIS - Linköping BK Tinnis Bredstorps IP - Konstgräs
2019-09-21 14:00 230321118 Linghems SK - Frödinge-Brantestad SK Lingheden
2019-09-21 15:00 230321115 IF Eksjö Fotboll - Smedby AIS Ränneborg
2019-09-22 17:00 230321117 Mjölby FC - Eneby BK Vifolkavallen
2019-09-28 12:00 230321124 Smedby AIS - Tranås FF-Torpa AIS Mirum Arena
2019-09-28 12:00 230321126 BK Kenty - Svärtinge SK Fredriksbergs IP
2019-09-28 15:00 230321121 Frödinge-Brantestad SK - Egnahems BK Lundavallen
2019-09-28 15:00 230321125 Borens IK - IF Eksjö Fotboll Borens IP
2019-09-29 16:00 230321123 Linköping BK Tinnis - Mjölby FC Stångebro sportfält
2019-09-29 17:00 230321122 Eneby BK - Linghems SK MAXIvallen
Oktober
2019-10-06 14:00 230321127 IF Eksjö Fotboll - BK Kenty Ränneborg
2019-10-06 14:00 230321128 Tranås FF-Torpa AIS - Borens IK Bredstorps IP - Konstgräs
2019-10-06 14:00 230321129 Mjölby FC - Smedby AIS Vifolkavallen
2019-10-06 14:00 230321130 Linghems SK - Linköping BK Tinnis Lingheden
2019-10-06 14:00 230321131 Egnahems BK - Eneby BK Runnåkra IP
2019-10-06 14:00 230321132 Svärtinge SK - Frödinge-Brantestad SK Billbäcks Arena