Spelprogram - P 19 Kompisligan

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2017-04-21 18:00 231110005 Assyriska IF Röd - Assyriska IF Vit 2 - 7 Sydvallen
2017-04-21 19:00 231110002 Åtvidabergs FF Blå - Åtvidabergs FF Röd 7 - 0 Kopparvallen
2017-04-23 16:00 231110001 Östra Ryds IF - Hemgårdarnas BK United 2 - 5 Aspängen IP
2017-04-23 17:00 231110003 Sturefors IF - Torstorps IF 3 - 2 Sturefors IP
2017-04-29 15:45 231110012 Hemgårdarnas BK United - Åtvidabergs FF Blå 1 - 1 Ryds Konstgräs
2017-04-30 11:00 231110009 Smedby AIS - BK Derby 1 - 1 SUEZ Arena
2017-04-30 12:00 231110011 Torstorps IF - Östra Ryds IF 1 - 3 Atlaslunden
2017-04-30 14:00 231110010 Sturefors IF - Åtvidabergs FF Röd 2 - 1 Sturefors IP
Maj
2017-05-05 18:00 231110017 Assyriska IF Röd - Smedby AIS 0 - 1 Sydvallen
2017-05-07 17:00 231110014 Åtvidabergs FF Blå - Östra Ryds IF 9 - 1 Kopparvallen
2017-05-07 17:00 231110015 Sturefors IF - Hemgårdarnas BK United 2 - 2 Sturefors IP
2017-05-07 18:00 231110018 BK Derby - Åtvidabergs FF Röd 7 - 1 Karlbergsplan
2017-05-14 11:00 231110020 Assyriska IF Vit - BK Derby 4 - 1 Sydvallen
2017-05-14 14:00 231110022 Åtvidabergs FF Röd - Assyriska IF Röd 1 - 5 Kopparvallen
2017-05-14 17:00 231110019 Östra Ryds IF - Sturefors IF 0 - 0 Aspängen IP
2017-05-14 17:00 231110023 Torstorps IF - Åtvidabergs FF Blå 0 - 8 Atlaslunden
2017-05-19 18:00 231110026 Assyriska IF Vit - Smedby AIS 0 - 1 Sydvallen
2017-05-19 19:00 231110030 BK Derby - Torstorps IF 4 - 1 Karlbergsplan
2017-05-20 11:00 231110029 Assyriska IF Röd - Hemgårdarnas BK United 2 - 5 Sydvallen
2017-05-21 17:00 231110027 Sturefors IF - Åtvidabergs FF Blå 2 - 9 Sturefors IP
2017-05-24 18:30 231110036 Hemgårdarnas BK United - BK Derby 7 - 1 Lycketorp IP
2017-05-24 19:00 231110034 Åtvidabergs FF Röd - Assyriska IF Vit 1 - 7 Kopparvallen
2017-05-25 11:00 231110033 Smedby AIS - Sturefors IF 2 - 0 SUEZ Arena
2017-05-25 13:00 231110031 Östra Ryds IF - Assyriska IF Röd 0 - 8 Aspängen IP
2017-05-26 18:00 231110038 Assyriska IF Vit - Hemgårdarnas BK United 3 - 1 Sydvallen
2017-05-26 18:30 231110042 BK Derby - Åtvidabergs FF Blå 0 - 7 Karlbergsplan
2017-05-28 13:00 231110041 Assyriska IF Röd - Sturefors IF 2 - 0 Sydvallen
2017-05-29 19:30 231110039 Smedby AIS - Torstorps IF 8 - 0 SUEZ Arena
Juni
2017-06-02 19:00 231110043 Östra Ryds IF - BK Derby 3 - 4 Aspängen IP
2017-06-02 19:00 231110044 Åtvidabergs FF Blå - Assyriska IF Röd 4 - 0 Kanonvallen
2017-06-04 13:00 231110046 Åtvidabergs FF Röd - Smedby AIS 1 - 4 Kopparvallen
2017-06-04 17:00 231110047 Torstorps IF - Assyriska IF Vit 2 - 8 Atlaslunden
2017-06-11 12:00 231110052 Åtvidabergs FF Röd - Torstorps IF 3 - 9 Edberga
2017-06-11 13:00 231110050 Assyriska IF Vit - Östra Ryds IF WO (3 - 0) Sydvallen
2017-06-11 13:00 231110051 Smedby AIS - Hemgårdarnas BK United 2 - 3 SUEZ Arena
2017-06-11 14:00 231110054 BK Derby - Sturefors IF 1 - 3 Karlbergsplan
2017-06-18 13:00 231110059 Assyriska IF Röd - Torstorps IF 5 - 1 Sydvallen
2017-06-18 16:00 231110060 Hemgårdarnas BK United - Åtvidabergs FF Röd 7 - 2 Lycketorp IP
2017-06-18 17:00 231110056 Åtvidabergs FF Blå - Assyriska IF Vit 6 - 2 Kanonvallen
2017-06-18 18:30 231110055 Östra Ryds IF - Smedby AIS 0 - 3 Aspängen IP
2017-06-21 19:00 231110065 Torstorps IF - Hemgårdarnas BK United 2 - 4 Atlaslunden
2017-06-21 19:30 231110063 Smedby AIS - Åtvidabergs FF Blå 2 - 2 SUEZ Arena
2017-06-25 15:00 231110064 Åtvidabergs FF Röd - Östra Ryds IF 1 - 0 Kanonvallen
2017-06-25 18:00 231110066 BK Derby - Assyriska IF Röd 0 - 5 Karlbergsplan
Augusti
2017-08-10 19:00 231110072 Hemgårdarnas BK United - Östra Ryds IF 6 - 3 Lycketorp IP
2017-08-13 11:00 231110068 Assyriska IF Vit - Assyriska IF Röd 2 - 2 Sydvallen
2017-08-13 16:00 231110070 Åtvidabergs FF Röd - Åtvidabergs FF Blå 1 - 8 Kanonvallen
2017-08-13 17:00 231110071 Torstorps IF - Sturefors IF 2 - 1 Atlaslunden
2017-08-17 19:00 231110062 Assyriska IF Vit - Sturefors IF 3 - 1 Mamre IP
2017-08-18 19:00 231110074 Åtvidabergs FF Blå - Hemgårdarnas BK United 7 - 3 Kanonvallen
2017-08-19 15:00 231110073 Östra Ryds IF - Torstorps IF 3 - 4 Aspängen IP
2017-08-20 18:00 231110075 Åtvidabergs FF Röd - Sturefors IF 1 - 3 Kanonvallen
2017-08-20 18:00 231110078 BK Derby - Smedby AIS 2 - 2 Karlbergsplan
2017-08-22 19:00 231110079 Östra Ryds IF - Åtvidabergs FF Blå 2 - 6 Aspängen IP
2017-08-23 19:00 231110082 Åtvidabergs FF Röd - BK Derby 0 - 3 Kopparvallen
2017-08-23 19:30 231110081 Smedby AIS - Assyriska IF Röd 0 - 2 SUEZ Arena
2017-08-24 18:30 231110084 Hemgårdarnas BK United - Sturefors IF 5 - 2 Lycketorp IP
2017-08-27 16:00 231110090 BK Derby - Assyriska IF Vit 0 - 3 Karlbergsplan
September
2017-09-02 17:00 231110095 Torstorps IF - BK Derby 3 - 3 Atlaslunden
2017-09-02 18:00 231110096 Hemgårdarnas BK United - Assyriska IF Röd 6 - 1 Lycketorp IP
2017-09-03 17:00 231110092 Åtvidabergs FF Blå - Sturefors IF 9 - 0 Kanonvallen
2017-09-08 19:00 231110098 Assyriska IF Vit - Åtvidabergs FF Röd 9 - 1 Sydvallen
2017-09-09 16:00 231110099 Sturefors IF - Smedby AIS 1 - 4 Sturefors IP
2017-09-09 17:00 231110102 BK Derby - Hemgårdarnas BK United 2 - 3 Karlbergsplan
2017-09-10 13:00 231110101 Assyriska IF Röd - Östra Ryds IF 3 - 0 Sydvallen
2017-09-10 18:00 231110086 Åtvidabergs FF Blå - Torstorps IF 7 - 0 Kopparvallen
2017-09-13 19:30 231110093 Smedby AIS - Assyriska IF Vit 3 - 5 SUEZ Arena
2017-09-16 13:00 231110108 Hemgårdarnas BK United - Assyriska IF Vit 4 - 4 Lycketorp IP
2017-09-17 16:30 231110105 Sturefors IF - Assyriska IF Röd 2 - 0 Sturefors IP
2017-09-17 17:00 231110104 Åtvidabergs FF Blå - BK Derby 4 - 0 Kanonvallen
2017-09-17 19:15 231110107 Torstorps IF - Smedby AIS 1 - 2 Grosvads IP
2017-09-22 18:00 231110110 Assyriska IF Vit - Torstorps IF 3 - 3 Sydvallen
2017-09-23 11:00 231110113 Assyriska IF Röd - Åtvidabergs FF Blå 4 - 2 Sydvallen
2017-09-23 16:00 231110087 Sturefors IF - Östra Ryds IF 0 - 1 Sturefors IP
2017-09-24 17:00 231110111 Smedby AIS - Åtvidabergs FF Röd 2 - 1 SUEZ Arena
2017-09-26 19:00 231110089 Assyriska IF Röd - Åtvidabergs FF Röd 6 - 0 Sydvallen
2017-09-30 15:00 231110120 Hemgårdarnas BK United - Smedby AIS 4 - 2 Lycketorp IP
2017-09-30 16:15 231110119 Torstorps IF - Åtvidabergs FF Röd WO (3 - 0) Grosvads IP
Oktober
2017-10-01 15:00 231110117 Sturefors IF - BK Derby 3 - 2 Sturefors IP
2017-10-06 19:00 231110122 Assyriska IF Vit - Åtvidabergs FF Blå 1 - 2 Sydvallen
2017-10-07 13:00 231110123 Smedby AIS - Östra Ryds IF 7 - 1 SUEZ Arena
2017-10-07 18:00 231110124 Åtvidabergs FF Röd - Hemgårdarnas BK United 4 - 7 Kopparvallen
2017-10-08 15:00 231110125 Torstorps IF - Assyriska IF Röd 3 - 1 Atlaslunden
2017-10-08 16:00 231110114 BK Derby - Östra Ryds IF 7 - 0 UCS Arena
2017-10-14 13:00 231110131 Assyriska IF Röd - BK Derby 2 - 5 Sydvallen
2017-10-14 14:00 231110129 Sturefors IF - Assyriska IF Vit 1 - 1 Sturefors IP
2017-10-14 15:00 231110128 Åtvidabergs FF Blå - Smedby AIS 6 - 2 Kopparvallen
2017-10-15 14:00 231110132 Hemgårdarnas BK United - Torstorps IF 1 - 4 Lycketorp IP
2017-10-15 15:00 231110127 Östra Ryds IF - Åtvidabergs FF Röd 0 - 3 Vikingavallen Söderköping
2017-10-19 19:00 231110115 Östra Ryds IF - Assyriska IF Vit 2 - 1 Vikingavallen Söderköping