Spelprogram - Dam Division 2 Nordöstra Götaland

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2017-04-17 14:00 230321006 Linghems SK - Skeninge IK 6 - 3 Lingheden
2017-04-17 15:00 230321001 Linköping Kenty DFF - Eneby BK 7 - 1 Fredriksbergs IP
2017-04-17 15:00 230321002 Vimmerby IF - Assyriska IF 6 - 0 Ceosvallen
2017-04-17 15:00 230321003 Tranås/Torpa - AC Studenterna 4 - 0 Bredstorps IP - Konstgräs
2017-04-17 15:00 230321005 Smedby AIS - Lotorps IF 2 - 1 Mirum Arena
2017-04-17 17:00 230321004 Borens IK - BK Tinnis 1 - 4 Borens IP
2017-04-22 14:00 230321009 BK Tinnis - Smedby AIS 0 - 1 Stångebro sportfält
2017-04-22 15:00 230321008 Lotorps IF - Linghems SK 3 - 4 Grosvads IP
2017-04-22 15:00 230321011 Assyriska IF - Tranås/Torpa 3 - 4 Sydvallen
2017-04-23 15:00 230321012 Eneby BK - Vimmerby IF 0 - 7 MAXIvallen
2017-04-23 16:00 230321010 AC Studenterna - Borens IK 1 - 1 Ryd Solhaga
2017-04-23 17:00 230321007 Skeninge IK - Linköping Kenty DFF 0 - 4 Skänninge IP
2017-04-28 19:00 230321017 Smedby AIS - AC Studenterna 7 - 0 Mirum Arena
2017-04-28 19:30 230321014 Vimmerby IF - Skeninge IK 5 - 0 Ceosvallen
2017-04-29 12:00 230321013 Linköping Kenty DFF - Linghems SK 4 - 1 Fredriksbergs IP
2017-04-29 14:00 230321016 Borens IK - Assyriska IF 0 - 0 Borens IP
2017-04-29 15:00 230321015 Tranås/Torpa - Eneby BK 4 - 0 Bredstorps IP - Konstgräs
2017-04-29 15:00 230321018 Lotorps IF - BK Tinnis 0 - 3 Bruksvallen
Maj
2017-05-05 18:30 230321022 Assyriska IF - Smedby AIS 1 - 3 Mamre IP
2017-05-05 19:00 230321021 AC Studenterna - Lotorps IF 0 - 1 Ryd Solhaga
2017-05-06 12:00 230321020 Linköping Kenty DFF - Vimmerby IF 2 - 1 Fredriksbergs IP
2017-05-07 16:00 230321024 Linghems SK - BK Tinnis 1 - 5 Lingheden
2017-05-07 17:00 230321019 Skeninge IK - Tranås/Torpa 2 - 3 Skänninge IP
2017-05-07 17:00 230321023 Eneby BK - Borens IK 3 - 2 MAXIvallen
2017-05-10 18:30 230321027 Borens IK - Skeninge IK 1 - 2 Borens IP
2017-05-10 19:00 230321026 Tranås/Torpa - Linköping Kenty DFF 3 - 1 Bredstorps IP
2017-05-10 19:00 230321028 Smedby AIS - Eneby BK 2 - 0 Mirum Arena
2017-05-10 19:00 230321029 Lotorps IF - Assyriska IF 0 - 2 Bruksvallen
2017-05-10 19:00 230321030 BK Tinnis - AC Studenterna 3 - 0 Stångebro sportfält
2017-05-13 12:00 230321032 Linköping Kenty DFF - Borens IK 3 - 0 Fredriksbergs IP
2017-05-14 15:00 230321033 Vimmerby IF - Tranås/Torpa 4 - 1 Ceosvallen
2017-05-14 17:00 230321031 Skeninge IK - Smedby AIS 0 - 3 Skänninge IP
2017-05-14 17:00 230321035 Eneby BK - Lotorps IF 1 - 0 MAXIvallen
2017-05-14 17:00 230321036 Linghems SK - AC Studenterna 4 - 0 Lingheden
2017-05-15 19:15 230321034 Assyriska IF - BK Tinnis 2 - 3 Mamre IP
2017-05-17 19:00 230321064 Vimmerby IF - AC Studenterna 4 - 0 Ceosvallen
2017-05-18 19:00 230321040 Lotorps IF - Skeninge IK 3 - 1 Bruksvallen
2017-05-19 19:00 230321039 Smedby AIS - Linköping Kenty DFF 1 - 0 Mirum Arena
2017-05-19 19:15 230321037 Tranås/Torpa - Linghems SK 5 - 4 Torpavallen
2017-05-21 15:00 230321038 Vimmerby IF - Borens IK 5 - 0 Ceosvallen
2017-05-21 16:00 230321041 BK Tinnis - Eneby BK 3 - 2 Stångebro sportfält
2017-05-21 16:00 230321042 AC Studenterna - Assyriska IF 1 - 3 Ryd Solhaga
2017-05-24 19:00 230321046 Tranås/Torpa - Borens IK 3 - 2 Bredstorps IP - Konstgräs
2017-05-27 12:00 230321044 Linköping Kenty DFF - Lotorps IF 8 - 1 Fredriksbergs IP
2017-05-28 16:00 230321048 Linghems SK - Assyriska IF 4 - 3 Lingheden
2017-05-28 17:00 230321043 Skeninge IK - BK Tinnis 0 - 2 Skänninge IP
2017-05-28 17:00 230321045 Vimmerby IF - Smedby AIS 5 - 3 Ceosvallen
2017-05-28 17:00 230321047 Eneby BK - AC Studenterna 3 - 0 MAXIvallen
2017-05-30 19:00 230321070 AC Studenterna - Tranås/Torpa 1 - 5 Ryd Solhaga
Juni
2017-06-01 19:00 230321049 Borens IK - Linghems SK 3 - 2 Borens IP
2017-06-02 19:00 230321054 Assyriska IF - Eneby BK 0 - 0 Mamre IP
2017-06-02 19:30 230321050 Smedby AIS - Tranås/Torpa 0 - 3 Mirum Arena
2017-06-03 14:00 230321051 Lotorps IF - Vimmerby IF 1 - 8 Bruksvallen
2017-06-03 14:00 230321052 BK Tinnis - Linköping Kenty DFF 4 - 2 Stångebro sportfält
2017-06-03 15:00 230321053 AC Studenterna - Skeninge IK 3 - 0 Ryd Solhaga
2017-06-06 13:00 230321069 BK Tinnis - Borens IK 5 - 0 Stångebro sportfält
2017-06-06 15:00 230321025 Vimmerby IF - Linghems SK 7 - 1 Ceosvallen
2017-06-10 12:00 230321056 Linköping Kenty DFF - AC Studenterna 11 - 0 Fredriksbergs IP
2017-06-10 12:00 230321058 Tranås/Torpa - Lotorps IF 3 - 3 Bredstorps IP
2017-06-10 15:00 230321057 Vimmerby IF - BK Tinnis 2 - 1 Ceosvallen
2017-06-11 16:00 230321060 Linghems SK - Eneby BK 1 - 2 Lingheden
2017-06-11 17:00 230321055 Skeninge IK - Assyriska IF 2 - 0 Skänninge IP
2017-06-11 19:00 230321059 Borens IK - Smedby AIS 0 - 5 Borens IP
2017-06-13 19:00 230321065 Assyriska IF - Linköping Kenty DFF 1 - 4 Mamre IP
2017-06-14 19:00 230321063 BK Tinnis - Tranås/Torpa 3 - 0 Stångebro sportfält
2017-06-18 16:00 230321062 Lotorps IF - Borens IK 1 - 0 Bruksvallen
2017-06-18 17:00 230321066 Eneby BK - Skeninge IK 1 - 4 MAXIvallen
2017-06-18 17:00 230321071 Assyriska IF - Vimmerby IF 1 - 3 Mamre IP
2017-06-18 18:00 230321061 Smedby AIS - Linghems SK 1 - 0 Mirum Arena
2017-06-21 19:00 230321068 Lotorps IF - Smedby AIS 2 - 4 Bruksvallen
2017-06-21 19:00 230321072 Eneby BK - Linköping Kenty DFF 2 - 3 MAXIvallen
2017-06-25 17:00 230321067 Skeninge IK - Linghems SK 0 - 2 Skänninge IP
Augusti
2017-08-05 15:00 230321075 Tranås/Torpa - Assyriska IF 1 - 2 Torpavallen
2017-08-06 13:00 230321074 Vimmerby IF - Eneby BK 5 - 1 Skobes Arena, konstgräs
2017-08-06 17:00 230321077 Smedby AIS - BK Tinnis 3 - 1 Mirum Arena
2017-08-08 19:15 230321078 Linghems SK - Lotorps IF 1 - 2 Lingheden
2017-08-09 19:00 230321073 Linköping Kenty DFF - Skeninge IK 3 - 1 Fredriksbergs IP
2017-08-12 11:00 230321082 Assyriska IF - Borens IK 0 - 0 Mamre IP
2017-08-12 14:00 230321080 BK Tinnis - Lotorps IF 2 - 0 Stångebro sportfält
2017-08-13 17:00 230321079 Skeninge IK - Vimmerby IF 0 - 3 Skänninge IP
2017-08-13 17:00 230321083 Eneby BK - Tranås/Torpa 0 - 2 MAXIvallen
2017-08-13 18:00 230321084 Linghems SK - Linköping Kenty DFF 2 - 4 Tallbovallen
2017-08-17 18:45 230321086 Tranås/Torpa - Skeninge IK 5 - 3 Torpavallen
2017-08-18 19:00 230321085 Vimmerby IF - Linköping Kenty DFF 0 - 0 Ceosvallen
2017-08-18 19:00 230321088 Smedby AIS - Assyriska IF 3 - 0 Mirum Arena
2017-08-19 14:00 230321090 BK Tinnis - Linghems SK 4 - 0 Stångebro sportfält
2017-08-20 18:00 230321087 Borens IK - Eneby BK 2 - 1 Borens IP
2017-08-23 18:30 230321094 Assyriska IF - Lotorps IF 2 - 2 Mamre IP
2017-08-25 19:00 230321095 Eneby BK - Smedby AIS 2 - 2 MAXIvallen
2017-08-26 12:00 230321092 Linköping Kenty DFF - Tranås/Torpa 6 - 1 Fredriksbergs IP
2017-08-27 15:00 230321096 Linghems SK - Vimmerby IF 1 - 3 Lingheden
2017-08-27 17:00 230321091 Skeninge IK - Borens IK 4 - 4 Skänninge IP
2017-08-27 17:00 230321093 AC Studenterna - BK Tinnis 0 - 4 Ryd Solhaga
2017-08-29 18:00 230321089 Lotorps IF - AC Studenterna 3 - 0 Bruksvallen
September
2017-09-01 19:00 230321099 Smedby AIS - Skeninge IK 6 - 0 Mirum Arena
2017-09-02 14:00 230321101 BK Tinnis - Assyriska IF 1 - 1 Stångebro sportfält
2017-09-02 15:00 230321097 Tranås/Torpa - Vimmerby IF 3 - 0 Torpavallen
2017-09-02 15:00 230321100 Lotorps IF - Eneby BK 1 - 2 Bruksvallen
2017-09-03 13:00 230321098 Borens IK - Linköping Kenty DFF 1 - 7 Borens IP
2017-09-03 16:00 230321102 AC Studenterna - Linghems SK 0 - 6 Ryd Solhaga
2017-09-06 17:45 230321076 Borens IK - AC Studenterna 5 - 0 Borens IP
2017-09-08 19:15 230321107 Eneby BK - BK Tinnis 0 - 0 MAXIvallen
2017-09-09 11:00 230321106 Assyriska IF - AC Studenterna 1 - 0 Mamre IP
2017-09-09 12:00 230321104 Linköping Kenty DFF - Smedby AIS 3 - 3 Fredriksbergs IP
2017-09-09 15:00 230321105 Borens IK - Vimmerby IF 2 - 3 Borens IP
2017-09-10 16:00 230321108 Linghems SK - Tranås/Torpa 2 - 2 Lingheden
2017-09-10 17:00 230321103 Skeninge IK - Lotorps IF 2 - 1 Skänninge IP
2017-09-13 19:45 230321081 AC Studenterna - Smedby AIS 0 - 2 Anders Ljungstedts gymnasium
2017-09-16 14:00 230321111 Lotorps IF - Linköping Kenty DFF 3 - 4 Bruksvallen
2017-09-16 14:00 230321112 BK Tinnis - Skeninge IK 5 - 0 Stångebro sportfält
2017-09-16 15:00 230321114 Assyriska IF - Linghems SK 5 - 2 Mamre IP
2017-09-17 13:00 230321109 Borens IK - Tranås/Torpa 1 - 1 Borens IP
2017-09-17 16:00 230321110 Smedby AIS - Vimmerby IF 1 - 0 Mirum Arena
2017-09-17 16:00 230321113 AC Studenterna - Eneby BK 0 - 3 Ryd Solhaga
2017-09-22 19:00 230321119 Eneby BK - Assyriska IF 4 - 0 MAXIvallen
2017-09-23 12:00 230321116 Linköping Kenty DFF - BK Tinnis 1 - 1 Fredriksbergs IP
2017-09-23 15:00 230321118 Tranås/Torpa - Smedby AIS 3 - 0 Bredstorps IP - Konstgräs
2017-09-24 15:00 230321115 Skeninge IK - AC Studenterna 11 - 0 Skänninge IP
2017-09-24 16:00 230321117 Vimmerby IF - Lotorps IF 7 - 0 Ceosvallen
2017-09-24 16:00 230321120 Linghems SK - Borens IK 0 - 1 Lingheden
2017-09-29 19:00 230321121 Smedby AIS - Borens IK 0 - 0 Mirum Arena
2017-09-30 11:00 230321125 Assyriska IF - Skeninge IK 0 - 1 Mamre IP
2017-09-30 14:00 230321122 Lotorps IF - Tranås/Torpa 1 - 4 Tomtavallen
2017-09-30 14:00 230321123 BK Tinnis - Vimmerby IF 3 - 1 Ryds Konstgräs
Oktober
2017-10-01 15:00 230321124 AC Studenterna - Linköping Kenty DFF 0 - 11 Ryd Solhaga
2017-10-01 17:00 230321126 Eneby BK - Linghems SK 4 - 3 MAXIvallen
2017-10-08 14:00 230321127 Skeninge IK - Eneby BK 2 - 3 Skänninge IP
2017-10-08 14:00 230321128 Linköping Kenty DFF - Assyriska IF 3 - 0 Fredriksbergs IP
2017-10-08 14:00 230321129 AC Studenterna - Vimmerby IF 0 - 4 Ryd Solhaga
2017-10-08 14:00 230321130 Tranås/Torpa - BK Tinnis 1 - 1 Bredstorps IP - Konstgräs
2017-10-08 14:00 230321131 Borens IK - Lotorps IF 5 - 0 Borens IP
2017-10-08 14:00 230321132 Linghems SK - Smedby AIS 1 - 7 Lingheden