Spelprogram - Regional Utvecklingsserie

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2015-04-20 18:00 230202001 AFK Linköping - Assyriska/Azech 2 - 4 Ryds Konstgräs
2015-04-20 19:30 230202005 Sylvia/IFK Norrköping - Smedby AIS 1 - 1 Östgötaporten
2015-04-22 19:15 230202004 Lindö FF - FC Linköping City 1 - 5 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2015-04-26 12:00 230202007 Smedby AIS - Västerviks FF 1 - 1 Mirum Arena
2015-04-27 18:30 230202006 FC Linköping City - Sylvia/IFK Norrköping 6 - 3 Anders Ljungstedts gymnasium
2015-04-27 18:30 230202009 Assyriska/Azech - Sleipner/Hagahöjden 5 - 3 Mamre IP
Maj
2015-05-03 17:00 230202013 Västerviks FF - Assyriska/Azech 4 - 4 Bökensved
2015-05-03 18:30 230202011 FC Linköping City - Smedby AIS 4 - 1 Anders Ljungstedts gymnasium
2015-05-04 19:00 230202012 Sleipner/Hagahöjden - AFK Linköping 2 - 4 Östgötaporten
2015-05-10 12:00 230202017 Smedby AIS - Lindö FF 3 - 1 Mirum Arena
2015-05-11 19:00 230202019 Assyriska/Azech - Sylvia/IFK Norrköping 8 - 1 Mamre IP
2015-05-12 19:00 230202016 AFK Linköping - Västerviks FF 2 - 0 Lambohovsvallen
2015-05-16 15:00 230202023 Västerviks FF - Sleipner/Hagahöjden 0 - 7 Bökensved
2015-05-25 18:30 230202021 FC Linköping City - Assyriska/Azech 1 - 1 Stångebro sportfält
2015-05-25 19:00 230202026 AFK Linköping - Sylvia/IFK Norrköping WO (3 - 0) Lambohovsvallen
2015-05-25 19:00 230202027 Sleipner/Hagahöjden - Lindö FF 9 - 0 Himmelstalund Norra
2015-05-29 19:00 230202032 Smedby AIS - AFK Linköping 0 - 4 Mirum Arena
2015-05-30 15:00 230202031 FC Linköping City - Sleipner/Hagahöjden WO (3 - 0) Stångebro sportfält
Juni
2015-06-01 19:00 230202029 Assyriska/Azech - Smedby AIS 1 - 3 Mamre IP
2015-06-01 19:30 230202035 Sylvia/IFK Norrköping - Västerviks FF 1 - 7 Östgötaporten
2015-06-04 19:45 230202034 Lindö FF - Assyriska/Azech 0 - 1 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2015-06-08 19:00 230202048 Västerviks FF - Smedby AIS 1 - 3 Bökensved
2015-06-15 19:00 230202036 AFK Linköping - FC Linköping City 6 - 1 Lambohovsvallen
2015-06-15 19:00 230202037 Sleipner/Hagahöjden - Sylvia/IFK Norrköping 3 - 0 Himmelstalund Norra
2015-06-15 19:00 230202038 Västerviks FF - Lindö FF 5 - 4 Bökensved
2015-06-21 18:00 230202041 FC Linköping City - Västerviks FF 3 - 2 Stångebro sportfält
2015-06-21 18:00 Resultatet ändrat från 2-4 till 3-0 (TK-beslut 1/7) 230202042 Smedby AIS - Sleipner/Hagahöjden 3 - 0 Mirum Arena
2015-06-23 19:00 230202047 Sleipner/Hagahöjden - Assyriska/Azech 2 - 7 Himmelstalund Norra
Augusti
2015-08-05 20:00 230202024 Lindö FF - AFK Linköping 2 - 3 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2015-08-11 18:30 230202051 FC Linköping City - Lindö FF 0 - 0 Stångebro sportfält
2015-08-12 19:00 230202054 Assyriska/Azech - AFK Linköping 3 - 5 Mamre IP
2015-08-12 20:45 230202052 Smedby AIS - Sylvia/IFK Norrköping 1 - 4 Mirum Arena
2015-08-17 18:45 230202058 Västerviks FF - AFK Linköping 1 - 4 Bökensved
2015-08-18 19:30 230202060 Sylvia/IFK Norrköping - Assyriska/Azech 2 - 1 Östgötaporten
2015-08-19 19:15 230202059 Lindö FF - Smedby AIS 0 - 0 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2015-08-23 18:00 230202062 Smedby AIS - FC Linköping City 0 - 2 Mirum Arena
2015-08-24 18:30 230202061 AFK Linköping - Sleipner/Hagahöjden 3 - 0 Lambohovsvallen
2015-08-26 19:30 230202045 Sylvia/IFK Norrköping - Lindö FF 3 - 1 Östgötaporten
September
2015-09-01 18:00 230202050 Sylvia/IFK Norrköping - FC Linköping City 1 - 5 Stångebro sportfält
2015-09-02 19:15 230202069 Lindö FF - Sleipner/Hagahöjden 0 - 10 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2015-09-02 19:30 230202067 Smedby AIS - Assyriska/Azech 1 - 3 Mirum Arena
2015-09-07 19:00 230202072 Sleipner/Hagahöjden - Västerviks FF 6 - 3 Östgötaporten
2015-09-09 17:45 230202074 Assyriska/Azech - FC Linköping City 5 - 1 Mamre IP
2015-09-13 17:00 230202078 Västerviks FF - FC Linköping City 2 - 1 Bökensved
2015-09-14 19:00 230202077 Sleipner/Hagahöjden - Smedby AIS 3 - 2 Östgötaporten
2015-09-15 19:30 230202070 Sylvia/IFK Norrköping - AFK Linköping 3 - 7 Östgötaporten
2015-09-16 19:15 230202079 Lindö FF - Sylvia/IFK Norrköping 4 - 2 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2015-09-18 19:00 230202071 AFK Linköping - Lindö FF 2 - 0 UCS Arena
2015-09-20 12:00 230202064 Assyriska/Azech - Västerviks FF WO (3 - 0) Mamre IP
2015-09-21 18:30 230202081 FC Linköping City - AFK Linköping 1 - 2 Stångebro sportfält
2015-09-21 19:30 230202085 Sylvia/IFK Norrköping - Sleipner/Hagahöjden 1 - 6 Östgötaporten
2015-09-23 19:15 230202084 Lindö FF - Västerviks FF WO (3 - 0) Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2015-09-25 19:00 230202086 AFK Linköping - Smedby AIS 3 - 1 UCS Arena
2015-09-28 19:00 230202087 Sleipner/Hagahöjden - FC Linköping City 6 - 3 Östgötaporten
2015-09-28 19:00 230202088 Västerviks FF - Sylvia/IFK Norrköping 6 - 3 Bökensved
2015-09-30 19:15 230202089 Assyriska/Azech - Lindö FF 2 - 1 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)