Spelprogram - Div 6 Södra

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2010-04-17 13:00 230133006 AC Studenterna - Malmens FF 3 - 0 Ryds Konstgräs
2010-04-17 16:00 230133004 LBK Gottfridsberg - Brokinds IF 1 - 1 Lingvallen
2010-04-18 17:00 230133002 Kisa United BK - BK Linköping 3 - 0 Kisa IP
2010-04-22 18:30 230133007 Malmens FF - Tannefors IF 0 - 3 Ryds Konstgräs
2010-04-24 00:00 230133008 Hägerstads IF - LBK Gottfridsberg 2 - 1
2010-04-24 12:00 230133009 Brokinds IF - AC Studenterna 1 - 3 Kindavallen
2010-04-24 13:00 230133012 Sturefors IF - Kisa United BK 0 - 2 Sturefors IP
2010-04-25 16:00 230133010 BK Linköping - Bjärka-Säby GoIF 2 - 2 Ryds Konstgräs
2010-04-28 00:00 230133018 AC Studenterna - BK Linköping 6 - 4 Ryds Konstgräs
2010-04-28 18:30 230133005 Tannefors IF - Hägerstads IF 1 - 1 Kungsbergets IP
Maj
2010-05-01 00:00 230133013 Malmens FF - Hägerstads IF 2 - 3 Ryds Konstgräs
2010-05-01 13:00 230133017 Tannefors IF - Brokinds IF 4 - 0 Kungsbergets IP
2010-05-02 17:00 230133015 Bjärka-Säby GoIF - Sturefors IF 1 - 4 Ekvallen Bjärka-Säby
2010-05-08 14:00 230133021 Brokinds IF - Malmens FF 3 - 2 Kindavallen
2010-05-08 14:00 230133024 Sturefors IF - LBK Gottfridsberg 3 - 2 Sturefors IP
2010-05-10 19:00 230133022 BK Linköping - Tannefors IF 0 - 2 Ryds Konstgräs
2010-05-11 19:00 230133067 Malmens FF - AC Studenterna 0 - 4 Ryds Konstgräs
2010-05-14 19:00 230133026 Hägerstads IF - Brokinds IF 2 - 0
2010-05-15 13:00 230133029 Tannefors IF - Sturefors IF 2 - 1 Kungsbergets IP
2010-05-16 17:00 230133025 Malmens FF - BK Linköping 0 - 5 Ryds Konstgräs
2010-05-18 19:00 230133032 LBK Gottfridsberg - Kisa United BK 0 - 2 Lingvallen
2010-05-18 19:00 230133033 Brokinds IF - Bjärka-Säby GoIF 2 - 3 Kindavallen
2010-05-18 19:00 230133034 BK Linköping - Hägerstads IF 2 - 1 Ryds Konstgräs
2010-05-18 19:00 230133036 Sturefors IF - AC Studenterna 2 - 7 Sturefors IP
2010-05-22 10:30 230133040 LBK Gottfridsberg - BK Linköping 1 - 1 Lingvallen
2010-05-25 19:00 230133041 Tannefors IF - Bjärka-Säby GoIF 8 - 0 Kungsbergets IP
2010-05-25 19:00 230133042 AC Studenterna - Kisa United BK 1 - 2 Ryds Konstgräs
2010-05-28 19:00 230133020 Hägerstads IF - AC Studenterna 3 - 2
2010-05-29 12:00 230133048 Sturefors IF - Malmens FF 9 - 0 Sturefors IP
2010-05-29 15:00 230133046 BK Linköping - Brokinds IF 2 - 1 Ryds Konstgräs
2010-05-30 17:00 230133045 LBK Gottfridsberg - Bjärka-Säby GoIF 9 - 2 Lingvallen
Juni
2010-06-01 19:00 230133044 Kisa United BK - Tannefors IF 1 - 1 Kisa IP
2010-06-05 13:00 230133054 AC Studenterna - Bjärka-Säby GoIF 2 - 3 Ryds Konstgräs
2010-06-05 14:00 230133051 Brokinds IF - Sturefors IF 2 - 3 Kindavallen
2010-06-05 15:00 230133053 Tannefors IF - LBK Gottfridsberg 1 - 1 Kungsbergets IP
2010-06-06 17:00 230133049 Malmens FF - Kisa United BK 0 - 2 Ryds Konstgräs
2010-06-08 19:00 230133056 Kisa United BK - Hägerstads IF 3 - 0 Kisa IP
2010-06-08 19:00 230133057 Bjärka-Säby GoIF - Malmens FF 6 - 2 Ekvallen Bjärka-Säby
2010-06-08 19:00 230133058 LBK Gottfridsberg - AC Studenterna 5 - 1 Lingvallen
2010-06-08 19:00 230133060 Sturefors IF - BK Linköping 3 - 4 Sturefors IP
2010-06-10 19:00 230133066 AC Studenterna - Tannefors IF 1 - 4 Ryds Konstgräs
2010-06-11 19:00 230133062 Hägerstads IF - Bjärka-Säby GoIF 3 - 1
2010-06-13 15:00 230133070 BK Linköping - Kisa United BK 3 - 4 Ryds Konstgräs
2010-06-13 17:00 230133061 Malmens FF - LBK Gottfridsberg 0 - 5 Ryds Konstgräs
2010-06-15 18:30 230133063 Brokinds IF - Kisa United BK 1 - 7 Kindavallen
2010-06-19 13:00 230133068 Hägerstads IF - Tannefors IF 1 - 3
2010-06-19 14:00 230133069 Brokinds IF - LBK Gottfridsberg 0 - 3 Kindavallen
2010-06-21 19:00 230133027 Bjärka-Säby GoIF - Kisa United BK 3 - 5 Ekvallen Bjärka-Säby
Augusti
2010-08-07 13:00 230133077 Tannefors IF - Malmens FF 2 - 1 Kungsbergets IP
2010-08-07 17:00 230133074 Kisa United BK - Sturefors IF 5 - 3 Kisa IP
2010-08-08 00:00 230133076 LBK Gottfridsberg - Hägerstads IF 1 - 3 Lingvallen
2010-08-14 12:00 230133084 Sturefors IF - Bjärka-Säby GoIF 6 - 1 Sturefors IP
2010-08-14 13:00 230133080 Hägerstads IF - Malmens FF 6 - 1
2010-08-14 14:00 230133081 Brokinds IF - Tannefors IF 3 - 3 Kindavallen
2010-08-17 19:00 230133038 Hägerstads IF - Sturefors IF 2 - 2
2010-08-18 19:00 230133075 Bjärka-Säby GoIF - BK Linköping 4 - 2 Ekvallen Bjärka-Säby
2010-08-19 19:00 230133085 Malmens FF - Brokinds IF 0 - 4 Ryds Konstgräs
2010-08-20 18:30 230133088 LBK Gottfridsberg - Sturefors IF 3 - 1 Lingvallen
2010-08-21 13:00 230133090 AC Studenterna - Hägerstads IF 1 - 3 Ryds Konstgräs
2010-08-24 18:30 230133093 Brokinds IF - Hägerstads IF 1 - 1 Kindavallen
2010-08-24 18:30 230133094 BK Linköping - Malmens FF 2 - 1 Ryds Konstgräs
2010-08-24 18:45 230133092 Kisa United BK - Bjärka-Säby GoIF 3 - 0 Kisa IP
2010-08-24 18:45 230133096 Sturefors IF - Tannefors IF 0 - 5 Sturefors IP
2010-08-28 13:00 230133102 AC Studenterna - Sturefors IF 2 - 3 Ryds Konstgräs
2010-08-28 14:00 230133098 Hägerstads IF - BK Linköping 0 - 1
2010-08-28 18:00 230133100 Kisa United BK - LBK Gottfridsberg 3 - 1 Kisa IP
September
2010-09-04 13:00 230133108 Sturefors IF - Hägerstads IF 0 - 3 Sturefors IP
2010-09-04 15:00 230133106 BK Linköping - LBK Gottfridsberg 1 - 0 Ryds Konstgräs
2010-09-05 17:00 230133104 Kisa United BK - AC Studenterna 5 - 2 Kisa IP
2010-09-05 17:00 230133105 Bjärka-Säby GoIF - Tannefors IF 0 - 2 Ekvallen Bjärka-Säby
2010-09-07 18:00 230133078 AC Studenterna - Brokinds IF 2 - 1 Ryds Konstgräs
2010-09-09 17:45 230133099 Bjärka-Säby GoIF - Brokinds IF 1 - 3 Ekvallen Bjärka-Säby
2010-09-11 13:00 230133113 Tannefors IF - Kisa United BK 1 - 3 Kungsbergets IP
2010-09-11 14:00 230133111 Brokinds IF - BK Linköping 0 - 6 Kindavallen
2010-09-11 14:00 230133112 Bjärka-Säby GoIF - LBK Gottfridsberg 3 - 5 Ekvallen Bjärka-Säby
2010-09-12 17:00 230133109 Malmens FF - Sturefors IF 1 - 5 Ryds Konstgräs
2010-09-14 17:30 230133089 Tannefors IF - BK Linköping 0 - 1 Kungsbergets IP
2010-09-18 14:00 230133118 LBK Gottfridsberg - Tannefors IF 0 - 8 Lingvallen
2010-09-18 15:00 230133120 Sturefors IF - Brokinds IF 6 - 3 Sturefors IP
2010-09-19 17:00 230133116 Kisa United BK - Malmens FF 10 - 1 Kisa IP
2010-09-19 17:00 230133117 Bjärka-Säby GoIF - AC Studenterna OW (0 - 3) Ekvallen Bjärka-Säby
2010-09-25 11:00 230133122 Hägerstads IF - Kisa United BK 2 - 7
2010-09-25 13:00 230133126 AC Studenterna - LBK Gottfridsberg 2 - 1 Ryds Konstgräs
2010-09-25 15:00 230133124 BK Linköping - Sturefors IF 1 - 3 Ryds Konstgräs
2010-09-26 16:30 230133121 Malmens FF - Bjärka-Säby GoIF 1 - 1 Ryds Konstgräs
2010-09-28 19:00 230133082 BK Linköping - AC Studenterna 1 - 1 Ryd konstgräsplan
Oktober
2010-10-02 12:00 230133128 Kisa United BK - Brokinds IF 1 - 2 Kisa IP
2010-10-02 12:00 230133129 Bjärka-Säby GoIF - Hägerstads IF 1 - 1 Ekvallen Bjärka-Säby
2010-10-02 12:00 230133130 LBK Gottfridsberg - Malmens FF 4 - 1 Lingvallen
2010-10-02 12:00 230133131 Tannefors IF - AC Studenterna 3 - 0 Kungsbergets IP