Matchändringar - Göteborgs Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
Futsal div. 2 Herr
2020-01-31 20:30 Angered SK - Club Academia FC 2020-01-28 13:35
Futsal div. 3B Herr
2020-02-04 19:00 Guldhedens IK - Futsal Club Linné 2020-01-27 13:01
2020-02-05 20:40 Futsal Club Linné - IF Väster 2020-01-28 09:09
Futsal Pojkar 2004-2003 Grupp A
2019-02-01 18:30 Lindome GIF P03 - Fässbergs IF P03 2020-01-27 13:02
Futsal Pojkar 2006-2005 Grupp A
2020-02-09 18:00 FC Frölunda - Landvetter IS P05 2020-01-22 11:32
Futsal Pojkar 2006-2005 Grupp B
2020-02-29 09:00 Näsets SK P05 Vinröd - Floda BoIF 2020-01-23 09:18
Futsal Pojkar 2006-2005 Grupp C
2020-03-07 14:00 Götaholms BK - Jonsereds IF P06 2020-01-27 13:03
Futsal Pojkar 2004-2003 Grupp C
2020-01-31 19:30 Härryda IF P03 - Ale United P04 2020-01-27 13:06
Futsal Pojkar 2006-2005 Grupp D
2020-02-29 09:30 Bergums IF 1 - Hönö IS Svart 2020-01-27 13:04
Futsal Flickor 2004-2003 Grupp B
2020-02-27 20:00 Älvängens IK 2004 - Hovås Billdal IF 2020-01-23 15:21
2020-02-29 17:15 Älvängens IK 2004 - Lerums IS F04 2020-01-23 09:22
Futsal Flickor 2006-2005 Grupp A
2020-01-28 20:00 Bergums IF Blå - Kärra KIF 2020-01-23 14:12
Futsal Flickor 2006-2005 Grupp B
2020-02-23 10:20 Älvsborg FF Blå - Lerums IS F06 2 2020-01-27 13:07
Träningsmatcher Juniorer Göteborg
2020-03-07 15:15 Solängens BK (HJ) - Askims IK (HJ) 2020-01-23 09:19
2020-03-08 16:00 Kärra KIF (DJ) - Älvsborg FF (DJ) 2020-01-28 09:10
2020-03-14 14:30 Angered BK (HJ) - Lerums IS (HJ) 2020-01-27 14:09
Träningsmatcher med AD Göteborg Vår
2020-03-21 11:15 Sävedalens IF (HJ) - Torslanda IK (HJ) 2020-01-23 13:18
Träningsmatcher Seniorer Göteborg Vår
2020-01-30 18:30 SKIF Semberija (D4H) - Bergsjö IF (D6H) 2020-01-28 13:49
2020-02-09 13:00 Azalea BK (D6H) - Västkurd BK (D6H) 2020-01-24 10:16
2020-03-08 14:00 Askims IK (D3D) - Finlandia/Pallo AIF (D3D) 2020-01-28 08:57
2020-03-14 15:00 Hjuviks AIK (D6H) - Backatorp IF (D7H) 2020-01-23 16:16
Träningsmatcher Ungdomar Vår Göteborg
2020-02-01 12:00 Qviding FIF (P05) - Götaholms BK (P05) 2020-01-28 10:53
2020-03-08 14:30 Mölnlycke IF (P06) - Örgryte IS FF (P06) 2020-01-23 09:58
Futsal Pojkar 2007 Grupp B
2020-02-22 13:00 Nol IK - Qviding FIF Vinröd 2020-01-23 16:06
HM Herrjunior Grupp 1
2020-02-01 10:30 Hisingsbacka FC - Torslanda IK 2020-01-23 16:49