Spelprogram - P 12 Kompisligan B2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Derby Fredrik Holmberg 0768434370 Grön/Svart/Svart/Grön
BK Ljungsbro/Wreta Kloster Jonas Juhlin Sääf 0735076341 Svart/Svart/Svart
Borens IK Johan Björklund 0141214335 0762341694 Röd/Blå/Röd
Borensbergs IF FK Jennie Persson 0705488918 Vit/Blå/Vit
Ekängens IF Camilla Collins 0702791369 Ljusblå/Svart/Svart
Hjulsbro IK Röd Ingela Backenius 0701723202 Blå/Vit/Vit
Hjulsbro IK Vit Ingela Backenius 0701723202 Blå/Vit/Vit
IK Östria Lambohov Gul Jonathan Johansson 0736974885 Gul/Svart/Gul
IK Östria Lambohov Svart Jonathan Johansson 0736974885 Gul/Svart/Gul
LBK Gottfridsberg Robert Gelotte 0733521122 gul/svart/gul
Linköpings FF Ungdom Torbjörn Broman 0725156939 Röd-Vit-Svart
Mantorps FF Pontus Lindvall 0763460466 Svart/Svart/Svart
Mjölby AI FF Jessica Hjalmarsson 0739291606 Gul/Svart/Gul
Mjölby Turabdin FC Bülent Simsek 0702257698 svart/svart/svart
Motala AIF FK Peter Karlsson 0761019697 Vit/Svart/Svart
Vikingstads SK Jonas Jarledal Blom 0703281320 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2017-05-06 11:00 IK Östria Lambohov Svart - BK Ljungsbro/Wreta Kloster Lambohovs sportfält
2017-05-06 11:00 Borensbergs IF FK - Hjulsbro IK Röd Bergvallen
2017-05-07 11:00 Mantorps FF - Vikingstads SK Klämmestorps IP
2017-05-07 13:00 IK Östria Lambohov Gul - Hjulsbro IK Vit Lambohovs sportfält
2017-05-07 15:00 Mjölby AI FF - Borens IK Vifolkavallen
2017-05-07 15:00 LBK Gottfridsberg - Motala AIF FK Lingvallen
2017-05-07 17:00 Linköpings FF Ungdom - Mjölby Turabdin FC Johannelunds IP
2017-05-09 18:30 Mjölby Turabdin FC - Mjölby AI FF Kungshögaplan
2017-05-10 17:45 Ekängens IF - BK Derby Stångebro sportfält
2017-05-12 18:00 BK Derby - Linköpings FF Ungdom Grenadjärvallen
2017-05-12 18:30 Motala AIF FK - Mantorps FF Idrottsparken Motala
2017-05-13 10:00 BK Ljungsbro/Wreta Kloster - IK Östria Lambohov Gul Tellbyvallen
2017-05-13 10:00 Vikingstads SK - Ekängens IF Vikingavallen Vikingstad
2017-05-13 11:00 Borens IK - IK Östria Lambohov Svart Borens IP
2017-05-14 10:30 Hjulsbro IK Vit - Borensbergs IF FK Pema Arena
2017-05-18 18:15 Hjulsbro IK Röd - LBK Gottfridsberg Pema Arena
2017-05-19 18:30 IK Östria Lambohov Svart - Mjölby Turabdin FC Lambohovs sportfält
2017-05-20 10:00 BK Ljungsbro/Wreta Kloster - Hjulsbro IK Vit Kungsbrohov
2017-05-20 12:00 LBK Gottfridsberg - Borensbergs IF FK Lingvallen
2017-05-20 13:00 Mjölby AI FF - BK Derby Vifolkavallen
2017-05-21 15:00 Mantorps FF - Hjulsbro IK Röd Klämmestorps IP
2017-05-21 16:30 Ekängens IF - Motala AIF FK Stångebro sportfält
2017-05-21 18:00 Linköpings FF Ungdom - Vikingstads SK Johannelunds IP
2017-05-24 18:30 IK Östria Lambohov Gul - Borens IK Lambohovs sportfält
2017-05-26 18:30 Motala AIF FK - Linköpings FF Ungdom Idrottsparken Motala
2017-05-27 12:00 Borens IK - BK Ljungsbro/Wreta Kloster Borens IP
2017-05-27 12:30 Hjulsbro IK Röd - Ekängens IF Pema Arena
2017-05-28 00:00 Mjölby Turabdin FC - IK Östria Lambohov Gul Kungshögaplan
2017-05-28 11:00 Borensbergs IF FK - Mantorps FF Bergvallen
2017-05-28 15:00 BK Derby - IK Östria Lambohov Svart Grenadjärvallen
2017-05-28 17:00 Vikingstads SK - Mjölby AI FF Vikingavallen Vikingstad
2017-05-28 18:30 Hjulsbro IK Vit - LBK Gottfridsberg Pema Arena
Juni
2017-06-02 17:45 Mjölby AI FF - Motala AIF FK Vifolkavallen
2017-06-03 10:00 BK Ljungsbro/Wreta Kloster - Mjölby Turabdin FC Tellbyvallen
2017-06-03 11:00 IK Östria Lambohov Svart - Vikingstads SK Lambohovs sportfält
2017-06-03 11:00 Mantorps FF - LBK Gottfridsberg Klämmestorps IP
2017-06-03 13:00 Borens IK - Hjulsbro IK Vit Borens IP
2017-06-04 13:00 IK Östria Lambohov Gul - BK Derby Lambohovs sportfält
2017-06-04 16:30 Ekängens IF - Borensbergs IF FK Stångebro sportfält
2017-06-04 18:00 Linköpings FF Ungdom - Hjulsbro IK Röd Johannelunds IP
2017-06-06 11:00 Motala AIF FK - IK Östria Lambohov Svart Staffanstorp
2017-06-09 18:00 Vikingstads SK - IK Östria Lambohov Gul Vikingavallen Vikingstad
2017-06-10 11:00 Borensbergs IF FK - Linköpings FF Ungdom Bergvallen
2017-06-10 16:30 Hjulsbro IK Vit - Mantorps FF Pema Arena
2017-06-11 12:00 Mjölby Turabdin FC - Borens IK Kungshögaplan
2017-06-11 15:00 BK Derby - BK Ljungsbro/Wreta Kloster Grenadjärvallen
2017-06-11 16:30 Hjulsbro IK Röd - Mjölby AI FF Pema Arena
2017-06-11 18:30 LBK Gottfridsberg - Ekängens IF Lingvallen
2017-06-13 18:30 Mjölby Turabdin FC - Hjulsbro IK Vit Kungshögaplan
2017-06-16 18:00 IK Östria Lambohov Svart - Hjulsbro IK Röd Lambohovs sportfält
2017-06-16 19:00 Linköpings FF Ungdom - LBK Gottfridsberg Johannelunds IP
2017-06-17 10:00 BK Ljungsbro/Wreta Kloster - Vikingstads SK Kungsbrohov
2017-06-17 11:00 IK Östria Lambohov Gul - Motala AIF FK Lambohovs sportfält
2017-06-18 11:00 Mjölby AI FF - Borensbergs IF FK Vifolkavallen
2017-06-18 13:00 Borens IK - BK Derby Borens IP
2017-06-18 16:30 Ekängens IF - Mantorps FF Stångebro sportfält
Augusti
2017-08-19 10:30 Hjulsbro IK Röd - IK Östria Lambohov Gul Pema Arena
2017-08-19 13:00 Motala AIF FK - BK Ljungsbro/Wreta Kloster Idrottsparken Motala
2017-08-20 11:00 Borensbergs IF FK - IK Östria Lambohov Svart Bergvallen
2017-08-20 11:00 Mantorps FF - Linköpings FF Ungdom Klämmestorps IP
2017-08-20 17:00 Vikingstads SK - Borens IK Vikingavallen Vikingstad
2017-08-20 18:00 LBK Gottfridsberg - Mjölby AI FF Lingvallen
2017-08-20 18:00 BK Derby - Mjölby Turabdin FC Grenadjärvallen
2017-08-24 18:15 Hjulsbro IK Vit - Ekängens IF Pema Arena
2017-08-26 10:00 BK Ljungsbro/Wreta Kloster - Hjulsbro IK Röd Tellbyvallen
2017-08-26 11:00 IK Östria Lambohov Svart - LBK Gottfridsberg Lambohovs sportfält
2017-08-26 11:00 Mjölby AI FF - Mantorps FF Vifolkavallen
2017-08-26 11:00 Borens IK - Motala AIF FK Borens IP
2017-08-27 00:00 Mjölby Turabdin FC - Vikingstads SK Kungshögaplan
2017-08-27 13:00 IK Östria Lambohov Gul - Borensbergs IF FK Lambohovs sportfält
2017-08-27 15:00 BK Derby - Hjulsbro IK Vit Grenadjärvallen
2017-08-27 18:00 Linköpings FF Ungdom - Ekängens IF Johannelunds IP
September
2017-09-01 18:00 Vikingstads SK - BK Derby Vikingavallen Vikingstad
2017-09-01 18:30 Motala AIF FK - Mjölby Turabdin FC Idrottsparken Motala
2017-09-03 11:00 LBK Gottfridsberg - IK Östria Lambohov Gul Lingvallen
2017-09-03 11:00 Mantorps FF - IK Östria Lambohov Svart Klämmestorps IP
2017-09-03 11:00 Borensbergs IF FK - BK Ljungsbro/Wreta Kloster Bergvallen
2017-09-03 14:30 Hjulsbro IK Röd - Borens IK Pema Arena
2017-09-03 16:30 Hjulsbro IK Vit - Linköpings FF Ungdom Pema Arena
2017-09-09 11:00 IK Östria Lambohov Svart - Ekängens IF Lambohovs sportfält
2017-09-09 11:00 Mjölby AI FF - Linköpings FF Ungdom Vifolkavallen
2017-09-09 11:00 Borens IK - Borensbergs IF FK Borens IP
2017-09-10 12:00 Mjölby Turabdin FC - Hjulsbro IK Röd Kungshögaplan
2017-09-10 13:00 IK Östria Lambohov Gul - Mantorps FF Lambohovs sportfält
2017-09-10 15:00 BK Derby - Motala AIF FK Grenadjärvallen
2017-09-10 17:00 Vikingstads SK - Hjulsbro IK Vit Vikingavallen Vikingstad
2017-09-13 17:45 Ekängens IF - Mjölby AI FF Stångebro sportfält
2017-09-14 18:10 BK Ljungsbro/Wreta Kloster - LBK Gottfridsberg Kungsbrohov
2017-09-15 18:00 Motala AIF FK - Vikingstads SK Idrottsparken Motala
2017-09-16 10:30 Hjulsbro IK Vit - Mjölby AI FF Pema Arena
2017-09-16 11:00 Mantorps FF - BK Ljungsbro/Wreta Kloster Klämmestorps IP
2017-09-16 11:00 Borensbergs IF FK - Mjölby Turabdin FC Bergvallen
2017-09-16 12:00 Linköpings FF Ungdom - IK Östria Lambohov Svart Johannelunds IP
2017-09-17 11:00 LBK Gottfridsberg - Borens IK Lingvallen
2017-09-17 14:00 Ekängens IF - IK Östria Lambohov Gul Stångebro sportfält
2017-09-17 16:30 Hjulsbro IK Röd - BK Derby Pema Arena
2017-09-23 11:00 IK Östria Lambohov Svart - Mjölby AI FF Lambohovs sportfält
2017-09-23 12:00 Borens IK - Mantorps FF Borens IP
2017-09-24 12:00 Mjölby Turabdin FC - LBK Gottfridsberg Kungshögaplan
2017-09-24 13:00 IK Östria Lambohov Gul - Linköpings FF Ungdom Lambohovs sportfält
2017-09-24 14:00 BK Derby - Borensbergs IF FK Grenadjärvallen
2017-09-24 14:00 Vikingstads SK - Hjulsbro IK Röd Vikingavallen Vikingstad
2017-09-24 16:30 BK Ljungsbro/Wreta Kloster - Ekängens IF Tellbyvallen
2017-09-26 18:15 Motala AIF FK - Hjulsbro IK Vit Idrottsparken Motala C
2017-09-28 18:15 Hjulsbro IK Vit - IK Östria Lambohov Svart Pema Arena
2017-09-30 11:00 Mantorps FF - Mjölby Turabdin FC Klämmestorps IP
2017-09-30 12:00 Linköpings FF Ungdom - BK Ljungsbro/Wreta Kloster Johannelunds IP
2017-09-30 14:00 Borensbergs IF FK - Vikingstads SK Bergvallen
Oktober
2017-10-01 12:00 Mjölby AI FF - IK Östria Lambohov Gul Vifolkavallen
2017-10-01 12:00 Ekängens IF - Borens IK Stångebro sportfält
2017-10-01 12:00 LBK Gottfridsberg - BK Derby Lingvallen
2017-10-05 18:30 Hjulsbro IK Röd - Motala AIF FK Pema Arena