Spelprogram - P 17 B1 Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Derby Andreas Eklund 0709438477 Grön/Svart/Svart/Grön
BK Kenty Tony Axelsson 0768176428 Vit/Svart/Vit
Hjulsbro IK vit Oscar Wallentin 013139935 0734182036 Vit/Vit/Vit
IK Sleipner Igor Duvnjak 0709230414 Blå/Vit randig, Blå, Blå
Lindö FF Mathias Stahlberg +46705307215 Gul/Svart/Gul
LSW IF Andreas Sjöholm 014155210 0734185266 Blå/Blå/Blå
Norrköpings IF Bosna Samir Salihovic 0704309782 Ljus Blå/vit/Ljus blå
Smedby AIS Kjell Andersson 0763063590 Svart/Svart/Svart
Svärtinge SK Martin Pernehed 0705548422 Blå/Blå/Blå
Söderköpings IK Kjell Westerlund 0725098508 Vit/Blå/Vita
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-04 17:00 231244002 BK Kenty - Svärtinge SK 3 - 1 Fredriksbergs IP
2019-08-11 13:30 231244004 Smedby AIS - Lindö FF 2 - 3 Mirum Arena
2019-08-11 18:30 231244001 Hjulsbro IK vit - Söderköpings IK 8 - 1 UCS Arena
2019-08-18 11:00 231244010 Söderköpings IK - BK Kenty 1 - 1 Vikingavallen Söderköping
2019-08-18 15:00 231244009 Svärtinge SK - LSW IF 1 - 0 Billbäcks Arena
2019-08-18 18:00 231244006 BK Derby - Hjulsbro IK vit 2 - 2 Karlbergsplan
2019-08-20 18:30 231244008 Norrköpings IF Bosna - Smedby AIS 1 - 5 Bollspelaren
2019-08-21 19:00 231244013 LSW IF - Söderköpings IK 10 - 0 Norra IP
2019-08-21 19:45 231244011 Hjulsbro IK vit - IK Sleipner 2 - 3 UCS Arena
2019-08-25 16:00 231244012 BK Kenty - BK Derby 1 - 0 Fredriksbergs IP
2019-08-25 18:00 231244015 Lindö FF - Norrköpings IF Bosna 4 - 1 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-08-28 18:30 231244003 LSW IF - Norrköpings IF Bosna 3 - 0 Norra IP
2019-08-28 19:00 231244005 IK Sleipner - BK Derby 3 - 3 Ektorps IP
2019-08-28 19:15 231244014 Smedby AIS - Svärtinge SK 4 - 5 Mirum Arena
2019-08-31 11:00 231244017 Hjulsbro IK vit - BK Kenty 2 - 2 UCS Arena
2019-08-31 15:00 231244016 BK Derby - LSW IF 2 - 0 Karlbergsplan
September
2019-09-04 19:00 231244020 IK Sleipner - Norrköpings IF Bosna 3 - 2 Ektorps IP
2019-09-04 19:15 231244024 Lindö FF - Söderköpings IK 1 - 0 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-09-07 15:00 231244023 Smedby AIS - BK Derby 3 - 4 Mirum Arena
2019-09-08 16:00 231244022 LSW IF - Hjulsbro IK vit 4 - 2 Norra IP
2019-09-08 16:00 231244030 IK Sleipner - Svärtinge SK 2 - 3 Billbäcks Arena
2019-09-11 17:45 231244028 BK Kenty - LSW IF 6 - 4 Fredriksbergs IP
2019-09-11 19:00 231244025 Norrköpings IF Bosna - Svärtinge SK 2 - 5 Ektorps IP
2019-09-15 11:00 231244027 Hjulsbro IK vit - Smedby AIS 1 - 1 UCS Arena
2019-09-15 13:00 231244029 Söderköpings IK - Norrköpings IF Bosna 0 - 2 Vikingavallen Söderköping
2019-09-15 15:00 231244026 BK Derby - Lindö FF 2 - 1 Karlbergsplan
2019-09-20 19:00 231244033 Lindö FF - Hjulsbro IK vit 2 - 5 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-09-21 15:00 231244031 LSW IF - IK Sleipner 6 - 0 Norra IP
2019-09-22 15:00 231244034 Norrköpings IF Bosna - BK Derby 3 - 5 Bollspelaren
2019-09-22 15:00 231244035 Svärtinge SK - Söderköpings IK 7 - 3 Billbäcks Arena
2019-09-22 17:00 231244032 Smedby AIS - BK Kenty 3 - 2 Mirum Arena
2019-09-25 19:00 231244038 BK Kenty - Lindö FF 5 - 3 Anders Ljungstedts gymnasium
2019-09-27 18:45 231244021 BK Kenty - IK Sleipner WO (3 - 0) Fredriksbergs IP
2019-09-29 12:00 231244036 BK Derby - Svärtinge SK 3 - 3 Karlbergsplan
2019-09-29 16:00 231244039 LSW IF - Smedby AIS 1 - 1 Norra IP
Oktober
2019-10-02 19:00 231244040 IK Sleipner - Söderköpings IK 9 - 1 Ektorps IP
2019-10-05 11:00 231244041 Smedby AIS - IK Sleipner 2 - 3 Mirum Arena
2019-10-06 11:00 231244044 Svärtinge SK - Hjulsbro IK vit 2 - 2 Billbäcks Arena
2019-10-06 15:00 231244043 Norrköpings IF Bosna - BK Kenty 0 - 6 Bollspelaren
2019-10-06 15:00 231244045 Söderköpings IK - BK Derby 6 - 3 Vikingavallen Söderköping
2019-10-06 15:30 231244042 Lindö FF - LSW IF 1 - 1 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-10-09 19:00 231244007 Lindö FF - IK Sleipner Inst. Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-10-09 19:35 231244037 Hjulsbro IK vit - Norrköpings IF Bosna 8 - 0 UCS Arena
2019-10-10 19:00 231244018 Svärtinge SK - Lindö FF 6 - 0 Billbäcks Arena
2019-10-11 19:00 231244019 Söderköpings IK - Smedby AIS 4 - 0 Vikingavallen Söderköping