Spelprogram - RFL Dam Södra Norrland 2019/20

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
November
2019-11-03 12:30 Ersboda SK - Umedalens IF 2 - 7 10 Umeå Energi Arena VATTEN
2019-11-03 13:30 Betsele IF - Umeå Södra DFF 5 - 4 78 Tannbergshallen
2019-11-03 16:30 Flurkmarks IK - Hörnsjö IF 3 - 2 45 Umeå Energi Arena VATTEN
2019-11-09 13:30 Umedalens IF - Betsele IF 4 - 2 50 Umeå Energi Arena VATTEN
2019-11-09 15:30 Umeå Södra DFF - Flurkmarks IK 3 - 4 58 Umeå Energi Arena VATTEN
2019-11-10 13:00 Hörnsjö IF - Ersboda SK 5 - 4 Norrskenshallen
2019-11-17 10:30 Umedalens IF - Hörnsjö IF 3 - 5 59 Umeå Energi Arena VATTEN
2019-11-17 12:30 Ersboda SK - Umeå Södra DFF 3 - 6 76 Umeå Energi Arena VATTEN
2019-11-17 13:30 Betsele IF - Flurkmarks IK 4 - 2 82 Tannbergshallen
2019-11-23 13:00 Hörnsjö IF - Betsele IF 5 - 4 40 Norrskenshallen
2019-11-24 14:30 Umeå Södra DFF - Umedalens IF 4 - 3 117 Umeå Energi Arena VATTEN
2019-11-24 16:30 Flurkmarks IK - Ersboda SK 3 - 4 45 Umeå Energi Arena VATTEN
2019-11-29 19:00 Umedalens IF - Flurkmarks IK 5 - 1 42 Musköten 2
2019-11-30 13:00 Hörnsjö IF - Umeå Södra DFF 5 - 4 97 Norrskenshallen
December
2019-12-01 14:00 Ersboda SK - Betsele IF 8 - 3 18 Ersängshallen
2019-12-06 19:30 Flurkmarks IK - Umedalens IF 1 - 0 33 Sporthushallen
2019-12-08 13:30 Betsele IF - Ersboda SK 3 - 3 45 Tannbergshallen
2019-12-08 17:30 Umeå Södra DFF - Hörnsjö IF 3 - 6 43 Vildmannahallen
2019-12-13 19:00 Umedalens IF - Umeå Södra DFF 3 - 4 58 Midgård
2019-12-15 13:30 Betsele IF - Hörnsjö IF 4 - 2 63 Tannbergshallen
2019-12-15 16:30 Ersboda SK - Flurkmarks IK 3 - 2 40 Ersängshallen
Januari
2020-01-12 10:30 Umeå Södra DFF - Ersboda SK 3 - 5 Umeå Energi Arena VATTEN
2020-01-12 11:30 Hörnsjö IF - Umedalens IF 2 - 2 45 Norrskenshallen
2020-01-12 13:30 Flurkmarks IK - Betsele IF 2 - 7 43 Ersängshallen
2020-01-18 15:30 Ersboda SK - Hörnsjö IF 4 - 0 30 Ersängshallen
2020-01-18 17:00 Flurkmarks IK - Umeå Södra DFF 5 - 3 52 Umeå Energi Arena VATTEN
2020-01-19 13:30 Betsele IF - Umedalens IF 1 - 1 78 Tannbergshallen
2020-01-25 13:30 Umeå Södra DFF - Betsele IF 1 - 6 67 Umeå Energi Arena VATTEN
2020-01-25 15:30 Umedalens IF - Ersboda SK 7 - 2 61 Umeå Energi Arena VATTEN
2020-01-26 13:00 Hörnsjö IF - Flurkmarks IK 5 - 1 70 Norrskenshallen