Spelprogram - P 11 B4

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Dagsbergs IF Håkan Johansson 0701700894 Röd/Svart/Svart/Svart
IK Sleipner David Wallin 0702898800 Blå/Vit randig/Blå/Blå
Kustbollen Fredrik Nygren 0704397966 Blå/Blå/Blå
Lindö FF Linda Hagel 0709121166 Gul/Svart/Gul
Reijmyre IF Håkan Torstensson 0705344359 Grön/vit randig/Grön/Gröna
Ringarums IF Carolina Berglund 0737053885 Marinblå/Marinblå/Marinblå
Torstorps IF Rebwar Ameen 0707126989 Blå/Vit/Vita
Vånga IF Christina Pernilla Sverker 0731451077 Grön/Grön/Grön
Åby IF David Robert Ahlqvist 0722121038 Vit/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-05 11:00 Kustbollen - IK Sleipner Helgestad IP
2019-05-05 11:00 Reijmyre IF - Lindö FF Rejavallen
2019-05-05 16:30 Ringarums IF - Torstorps IF Ringvallen
2019-05-05 17:00 Dagsbergs IF - Vånga IF Dagsbergsvallen
2019-05-11 11:30 Åby IF - Dagsbergs IF Åby IP
2019-05-12 12:00 Torstorps IF - Reijmyre IF Atlaslunden
2019-05-12 17:00 Vånga IF - Ringarums IF Ekvallen Vånga
2019-05-12 17:30 Lindö FF - Kustbollen Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-05-18 10:00 Dagsbergs IF - IK Sleipner Dagsbergsvallen
2019-05-18 10:00 Kustbollen - Torstorps IF Helgestad IP
2019-05-19 11:00 Reijmyre IF - Ringarums IF Rejavallen
2019-05-19 18:00 Åby IF - Vånga IF Åby IP
2019-05-26 13:00 Lindö FF - Dagsbergs IF Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-05-26 16:00 IK Sleipner - Åby IF Ektorps IP
2019-05-26 16:30 Ringarums IF - Kustbollen Ringvallen
2019-05-26 17:00 Vånga IF - Reijmyre IF Ekvallen Vånga
2019-05-31 19:15 Åby IF - Lindö FF Åby IP
Juni
2019-06-01 12:00 Dagsbergs IF - Torstorps IF Dagsbergsvallen
2019-06-02 10:00 IK Sleipner - Ringarums IF Ektorps IP
2019-06-02 11:00 Kustbollen - Reijmyre IF Helgestad IP
2019-06-07 19:00 Lindö FF - IK Sleipner Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-06-09 11:00 Vånga IF - Kustbollen Ekvallen Vånga
2019-06-09 12:00 Torstorps IF - Åby IF Atlaslunden
2019-06-09 16:30 Ringarums IF - Dagsbergs IF Ringvallen
2019-06-14 17:30 Lindö FF - Vånga IF Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-06-15 10:00 Dagsbergs IF - Reijmyre IF Dagsbergsvallen
2019-06-16 16:00 IK Sleipner - Torstorps IF Ektorps IP
2019-06-16 18:00 Åby IF - Ringarums IF Åby IP
Augusti
2019-08-18 11:00 Kustbollen - Dagsbergs IF Helgestad IP
2019-08-18 11:00 Reijmyre IF - Åby IF Rejavallen
2019-08-18 15:00 Torstorps IF - Lindö FF Atlaslunden
2019-08-18 18:00 Vånga IF - IK Sleipner Ekvallen Vånga
2019-08-23 19:00 Lindö FF - Ringarums IF Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-08-24 11:00 Åby IF - Kustbollen Åby IP
2019-08-25 15:30 Torstorps IF - Vånga IF Atlaslunden
2019-08-25 16:00 IK Sleipner - Reijmyre IF Ektorps IP
2019-08-31 12:30 Lindö FF - Reijmyre IF Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
September
2019-09-01 13:00 Torstorps IF - Ringarums IF Atlaslunden
2019-09-01 14:00 Vånga IF - Dagsbergs IF Ekvallen Vånga
2019-09-01 16:00 IK Sleipner - Kustbollen Ektorps IP
2019-09-08 11:00 Kustbollen - Lindö FF Helgestad IP
2019-09-08 11:00 Reijmyre IF - Torstorps IF Rejavallen
2019-09-08 16:30 Ringarums IF - Vånga IF Ringvallen
2019-09-08 17:00 Dagsbergs IF - Åby IF Dagsbergsvallen
2019-09-15 11:00 Vånga IF - Åby IF Ekvallen Vånga
2019-09-15 16:00 Torstorps IF - Kustbollen Atlaslunden
2019-09-15 16:00 IK Sleipner - Dagsbergs IF Ektorps IP
2019-09-15 16:30 Ringarums IF - Reijmyre IF Ringvallen
2019-09-21 10:00 Dagsbergs IF - Lindö FF Dagsbergsvallen
2019-09-22 11:00 Kustbollen - Ringarums IF Helgestad IP
2019-09-22 11:00 Reijmyre IF - Vånga IF Rejavallen
2019-09-22 11:30 Åby IF - IK Sleipner Åby IP
2019-09-29 11:00 Reijmyre IF - Kustbollen Rejavallen
2019-09-29 13:00 Torstorps IF - Dagsbergs IF Atlaslunden
2019-09-29 13:00 Lindö FF - Åby IF Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-09-29 16:30 Ringarums IF - IK Sleipner Ringvallen