Spelprogram - P 11 B3

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Grebo IK Johan Nicklasson 0734323927 grön/Vit/grön
IK Östria Lambohov Jonas Brusmark 0721994549 Gul, Svart, Gul
LBK Gottfridsberg Anna Ljung 0733828460 gul/gul/svart/gul
Linghems SK Kenneth Kågemyr 0706214034 grön/svart/svart
Malmslätts AIK Markus Rosander 0733142666 Vit/Svart/Vit
Rimforsa IF Lars Gredeskog 0766698878 Vit svart/Svart/Svart
Sturefors IF Anders Ribbert Röd/Vit/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 10:00 Rimforsa IF - Malmslätts AIK Hackelvallen
2019-05-04 11:00 LBK Gottfridsberg - IK Östria Lambohov Lingvallen
2019-05-05 12:30 Linghems SK - Grebo IK Himnaplan
2019-05-10 19:00 Malmslätts AIK - Linghems SK Hellgrenshagen
2019-05-12 15:00 IK Östria Lambohov - Rimforsa IF Lambohovs sportfält
2019-05-12 17:00 Sturefors IF - LBK Gottfridsberg Sturefors IP
2019-05-19 11:00 LBK Gottfridsberg - Grebo IK Lingvallen
2019-05-19 12:30 Linghems SK - Rimforsa IF Himnaplan
2019-05-19 17:00 Sturefors IF - IK Östria Lambohov Sturefors IP
2019-05-21 19:00 Malmslätts AIK - LBK Gottfridsberg Hellgrenshagen
2019-05-26 11:00 Grebo IK - Sturefors IF Grebovallen
2019-05-26 15:00 IK Östria Lambohov - Linghems SK Lambohovs sportfält
Juni
2019-06-01 11:00 LBK Gottfridsberg - Rimforsa IF Lingvallen
2019-06-02 11:00 Grebo IK - IK Östria Lambohov Grebovallen
2019-06-02 17:00 Sturefors IF - Malmslätts AIK Sturefors IP
2019-06-04 19:00 Malmslätts AIK - Grebo IK Hellgrenshagen
2019-06-08 10:00 Rimforsa IF - Sturefors IF Hackelvallen
2019-06-13 18:30 Linghems SK - LBK Gottfridsberg Himnaplan
2019-06-15 14:00 Sturefors IF - Linghems SK Sturefors IP
2019-06-16 11:00 Grebo IK - Rimforsa IF Grebovallen
2019-06-16 15:00 IK Östria Lambohov - Malmslätts AIK Lambohovs sportfält
Augusti
2019-08-15 18:30 Linghems SK - Malmslätts AIK Himnaplan
2019-08-17 10:00 Rimforsa IF - IK Östria Lambohov Hackelvallen
2019-08-17 11:00 LBK Gottfridsberg - Sturefors IF Lingvallen
2019-08-23 18:30 Malmslätts AIK - Rimforsa IF Hellgrenshagen
2019-08-25 11:00 Grebo IK - Linghems SK Grebovallen
2019-08-25 13:00 IK Östria Lambohov - LBK Gottfridsberg Lambohovs sportfält
2019-08-31 10:00 Rimforsa IF - Linghems SK Hackelvallen
2019-08-31 12:30 Grebo IK - LBK Gottfridsberg Grebovallen
September
2019-09-01 15:00 IK Östria Lambohov - Sturefors IF Lambohovs sportfält
2019-09-05 18:30 Linghems SK - IK Östria Lambohov Himnaplan
2019-09-07 11:00 LBK Gottfridsberg - Malmslätts AIK Lingvallen
2019-09-08 17:00 Sturefors IF - Grebo IK Sturefors IP
2019-09-14 13:00 Rimforsa IF - LBK Gottfridsberg Hackelvallen
2019-09-15 11:00 Malmslätts AIK - Sturefors IF Hellgrenshagen
2019-09-15 15:00 IK Östria Lambohov - Grebo IK Lambohovs sportfält
2019-09-21 11:00 LBK Gottfridsberg - Linghems SK Lingvallen
2019-09-22 11:00 Grebo IK - Malmslätts AIK Grebovallen
2019-09-22 16:00 Sturefors IF - Rimforsa IF Sturefors IP
2019-09-28 10:00 Rimforsa IF - Grebo IK Hackelvallen
2019-09-28 11:00 Malmslätts AIK - IK Östria Lambohov Hellgrenshagen
2019-09-29 12:30 Linghems SK - Sturefors IF Himnaplan