Spelprogram - F 10 A1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Ljungsbro röd Johannes Jacobsson 0703432443 Vinröd/Svart/Svart
BK Ljungsbro vit Johannes Jacobsson 0703432443 Vinröd/Svart/Svart
BK Tinnis Benny Andersson 0765251001 0765251001 Grön/Grön/Grön
Ekängens IF Jonas Winkelmann +46736732422 Ljusblå/Svart/Svart
Hjulsbro IK Joakim Kärnborg 0708603780 Blå/Vit/Vit
IFK Wreta Kloster Marina Kjellberg 0703442324 Röd/Blå/Vit
Mantorps FF Sandra Johansson 0709652397 Vit/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 11:00 BK Ljungsbro röd - Mantorps FF Tellbyvallen
2019-05-05 13:00 Ekängens IF - BK Ljungsbro vit Anders Ljungstedts gymnasium
2019-05-05 18:00 IFK Wreta Kloster - Hjulsbro IK Kungsbrohov
2019-05-11 11:00 BK Ljungsbro vit - BK Ljungsbro röd Tellbyvallen
2019-05-12 14:30 Hjulsbro IK - Ekängens IF UCS Arena
2019-05-12 17:00 Mantorps FF - BK Tinnis Klämmestorps IP
2019-05-18 11:00 Ekängens IF - IFK Wreta Kloster Ekängens IP
2019-05-18 11:00 BK Ljungsbro röd - Hjulsbro IK Tellbyvallen
2019-05-19 17:00 BK Tinnis - BK Ljungsbro vit Skarpans IP
2019-05-24 18:30 Hjulsbro IK - BK Tinnis UCS Arena
2019-05-25 11:00 BK Ljungsbro vit - Mantorps FF Tellbyvallen
2019-05-26 14:00 IFK Wreta Kloster - BK Ljungsbro röd Kungsbrohov
2019-05-27 17:15 Mantorps FF - Ekängens IF Klämmestorps IP
Juni
2019-06-01 11:00 BK Ljungsbro röd - Ekängens IF Tellbyvallen
2019-06-02 13:00 Mantorps FF - Hjulsbro IK Klämmestorps IP
2019-06-02 17:00 BK Tinnis - IFK Wreta Kloster Skarpans IP
2019-06-08 14:00 Ekängens IF - BK Tinnis Ekängens IP
2019-06-09 14:00 IFK Wreta Kloster - Mantorps FF Kungsbrohov
2019-06-09 14:30 Hjulsbro IK - BK Ljungsbro vit UCS Arena
2019-06-15 11:00 BK Ljungsbro vit - IFK Wreta Kloster Tellbyvallen
2019-06-16 17:00 BK Tinnis - BK Ljungsbro röd Skarpans IP
Augusti
2019-08-17 11:00 BK Ljungsbro röd - BK Ljungsbro vit Tellbyvallen
2019-08-17 17:00 Ekängens IF - Hjulsbro IK Ekängens IP
2019-08-18 17:00 BK Tinnis - Mantorps FF Skarpans IP
2019-08-24 10:30 Hjulsbro IK - IFK Wreta Kloster UCS Arena
2019-08-24 11:00 BK Ljungsbro vit - Ekängens IF Tellbyvallen
2019-08-25 11:00 Mantorps FF - BK Ljungsbro röd Klämmestorps IP
2019-08-31 11:00 BK Ljungsbro vit - BK Tinnis Tellbyvallen
September
2019-09-01 12:30 Hjulsbro IK - BK Ljungsbro röd UCS Arena
2019-09-01 16:00 IFK Wreta Kloster - Ekängens IF Kungsbrohov
2019-09-07 11:00 Mantorps FF - BK Ljungsbro vit Klämmestorps IP
2019-09-07 11:00 BK Ljungsbro röd - IFK Wreta Kloster Tellbyvallen
2019-09-08 17:00 BK Tinnis - Hjulsbro IK Skarpans IP
2019-09-14 10:30 Hjulsbro IK - Mantorps FF UCS Arena
2019-09-14 15:00 Ekängens IF - BK Ljungsbro röd Ekängens IP
2019-09-15 17:00 IFK Wreta Kloster - BK Tinnis Kungsbrohov
2019-09-21 11:00 BK Ljungsbro vit - Hjulsbro IK Tellbyvallen
2019-09-21 15:00 Mantorps FF - IFK Wreta Kloster Klämmestorps IP
2019-09-22 17:00 BK Tinnis - Ekängens IF Skarpans IP
2019-09-28 11:00 BK Ljungsbro röd - BK Tinnis Tellbyvallen
2019-09-29 11:00 Ekängens IF - Mantorps FF Ekängens IP
2019-09-29 14:00 IFK Wreta Kloster - BK Ljungsbro vit Kungsbrohov