Spelprogram - F 11 A2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Eneby BK Carl Johan Lönnberg 0701454744 Grön/grön/grön
Hjulsbro IK Beata Kollberg Blå/Vit/Vit
Lindö FF Patrizia Nilsson 0709812171 Gul/Svart/Gul
Lotorps IF Karin Sjöqvist Blå/Vit/Vit
Skärblacka IF Daniel Svensson Södermark 0730270123 Röd/Vit/Svarta
Smedby AIS Sofie Friman 0731509140 Svart/svart/Svart
Svärtinge SK Jonas Petersson 0725724674 Blå/Blå/Blå
Tallboda IF Jonas Fransson 0733401824 Vit/Röd/Vit
Åby IF blå Joakim Andersson 0706524354 Vit/Blå/Blå
Åby IF vit Joakim Andersson 0706524354 Vit/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 10:00 Tallboda IF - Hjulsbro IK KIA Arena
2019-05-04 13:00 Smedby AIS - Skärblacka IF Mirum Arena
2019-05-05 13:15 Åby IF vit - Lotorps IF Åby IP
2019-05-05 14:00 Svärtinge SK - Lindö FF Billbäcks Arena
2019-05-05 15:00 Åby IF blå - Eneby BK Åby IP
2019-05-07 19:00 Lindö FF - Tallboda IF Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-05-11 11:00 Eneby BK - Smedby AIS MAXIvallen
2019-05-11 12:30 Hjulsbro IK - Åby IF blå UCS Arena
2019-05-11 15:00 Lotorps IF - Svärtinge SK Bruksvallen
2019-05-12 11:00 Skärblacka IF - Åby IF vit Skärblacka IP
2019-05-18 13:00 Åby IF blå - Lindö FF Åby IP
2019-05-19 13:00 Smedby AIS - Hjulsbro IK Mirum Arena
2019-05-19 14:00 Svärtinge SK - Åby IF vit Billbäcks Arena
2019-05-19 15:00 Eneby BK - Skärblacka IF MAXIvallen
2019-05-19 17:00 Tallboda IF - Lotorps IF KIA Arena
2019-05-24 19:00 Lindö FF - Smedby AIS Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-05-26 10:30 Hjulsbro IK - Eneby BK UCS Arena
2019-05-26 11:00 Lotorps IF - Åby IF blå Bruksvallen
2019-05-26 11:00 Skärblacka IF - Svärtinge SK Skärblacka IP
2019-05-26 18:15 Åby IF vit - Tallboda IF Åby IP
2019-05-30 14:30 Hjulsbro IK - Åby IF vit UCS Arena
Juni
2019-06-01 11:00 Smedby AIS - Lotorps IF Mirum Arena
2019-06-01 11:30 Åby IF blå - Skärblacka IF Åby IP
2019-06-01 13:00 Eneby BK - Lindö FF MAXIvallen
2019-06-02 15:00 Tallboda IF - Svärtinge SK KIA Arena
2019-06-09 11:00 Skärblacka IF - Tallboda IF Skärblacka IP
2019-06-09 13:00 Åby IF vit - Smedby AIS Åby IP
2019-06-09 14:00 Svärtinge SK - Åby IF blå Billbäcks Arena
2019-06-09 16:00 Lindö FF - Hjulsbro IK Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-06-09 17:00 Lotorps IF - Eneby BK Bruksvallen
2019-06-11 (Uppskj.) Svärtinge SK - Eneby BK Billbäcks Arena
2019-06-15 12:30 Lindö FF - Skärblacka IF Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-06-15 13:00 Åby IF blå - Tallboda IF Åby IP
2019-06-16 12:30 Hjulsbro IK - Lotorps IF UCS Arena
2019-06-18 18:30 Eneby BK - Åby IF vit MAXIvallen
2019-06-19 19:00 Smedby AIS - Svärtinge SK Mirum Arena
2019-06-23 13:00 Skärblacka IF - Hjulsbro IK Skärblacka IP
2019-06-23 17:00 Tallboda IF - Smedby AIS KIA Arena
2019-06-25 17:30 Åby IF vit - Åby IF blå Åby IP
2019-06-26 18:00 Lotorps IF - Lindö FF Bruksvallen
Augusti
2019-08-17 11:00 Lindö FF - Åby IF vit Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-08-17 13:00 Smedby AIS - Åby IF blå Mirum Arena
2019-08-18 15:00 Eneby BK - Tallboda IF MAXIvallen
2019-08-18 16:30 Hjulsbro IK - Svärtinge SK UCS Arena
2019-08-21 19:00 Lindö FF - Svärtinge SK Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-08-24 10:30 Hjulsbro IK - Tallboda IF UCS Arena
2019-08-25 11:00 Eneby BK - Åby IF blå MAXIvallen
2019-08-25 11:00 Skärblacka IF - Smedby AIS Skärblacka IP
2019-08-25 14:00 Lotorps IF - Åby IF vit Bruksvallen
2019-08-30 18:00 Åby IF vit - Skärblacka IF Åby IP
2019-08-31 11:00 Smedby AIS - Eneby BK Mirum Arena
2019-08-31 11:00 Tallboda IF - Lindö FF KIA Arena
September
2019-09-01 14:00 Åby IF blå - Hjulsbro IK Åby IP
2019-09-01 14:00 Svärtinge SK - Lotorps IF Billbäcks Arena
2019-09-07 12:30 Hjulsbro IK - Smedby AIS UCS Arena
2019-09-07 15:15 Åby IF vit - Svärtinge SK Åby IP
2019-09-08 11:00 Skärblacka IF - Eneby BK Skärblacka IP
2019-09-08 13:00 Lindö FF - Åby IF blå Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-09-08 14:30 Lotorps IF - Tallboda IF Bruksvallen
2019-09-11 17:45 Lotorps IF - Skärblacka IF Bruksvallen
2019-09-14 11:00 Smedby AIS - Lindö FF Mirum Arena
2019-09-14 11:00 Tallboda IF - Åby IF vit KIA Arena
2019-09-14 11:30 Åby IF blå - Lotorps IF Åby IP
2019-09-15 14:00 Svärtinge SK - Skärblacka IF Billbäcks Arena
2019-09-15 15:00 Eneby BK - Hjulsbro IK MAXIvallen
2019-09-21 11:00 Lindö FF - Eneby BK Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-09-22 10:00 Åby IF vit - Hjulsbro IK Åby IP
2019-09-22 10:30 Lotorps IF - Smedby AIS Bruksvallen
2019-09-22 11:00 Skärblacka IF - Åby IF blå Skärblacka IP
2019-09-22 14:00 Svärtinge SK - Tallboda IF Billbäcks Arena
2019-09-28 11:00 Tallboda IF - Skärblacka IF KIA Arena
2019-09-29 11:30 Åby IF blå - Svärtinge SK Åby IP
2019-09-29 15:00 Smedby AIS - Åby IF vit Mirum Arena
Oktober
2019-10-06 12:30 Hjulsbro IK - Lindö FF UCS Arena
2019-10-13 13:00 Eneby BK - Lotorps IF MAXIvallen