Spelprogram - Damer, Träningsmatcher 2019 Västergötland

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås FC United Thomas Fallqvist 0709386126
Alingsås FC United U Alingsås FC United(Föreningen)
Alingsås KIK Alingsås Kvinnliga IK(Föreningen) Blå, Blå, Vit
Alingsås KIK Linus Oskarsson 0722005260 Blå/blå/vit
Alingsås Kvinnliga IK 1, Damer, Utvecklingsserier 2019 Alingsås Kvinnliga IK(Föreningen) Blå, Blå, Vit
Arentorp Helås FK Victor Lindelöf 0703468713 Svart/Svart/Svart
Axvalls IF Anders Jakobsson 0701052201 grön/grön/grön
Bengtsfors IF Bengtsfors IF(Föreningen) Röd, Blå, Blå
Bergdalens IK A Bergdalens IK(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Bergdalens IK U Bergdalens IK(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Björsäters IF Johan Pettersson Vit/svart/svart
Brämhults IK Driton Shala 0735711215 Svart, Svart, Svart
Brämhults IK A Brämhults IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Fagersanna/Mölltorp-Brevik Tommy Mårdberg 050310402 0761421107 Gul, Svart, Gul
Falköpings KIK Jörgen Skölving 051582307 0766235933 Röd/Röd/Röd
Falköpings Kvinnliga IK U2 Falköpings Kvinnliga IK(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Floby IF Hanna Medin 0736986022 0736986022 Blå/blå/blå
Floby IF Dam Floby IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Fristad/Borgstena/Sparsör Mikael Toresson 0707681264 Rosa/svart/svart
Fristad/Sparsör/Borgsten U Fristads GoIF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro Fredrik Strömdahl 051424145 0703368901 Lila/vit/vit
Fröjered/Korsberga Torbjörn Sundelius 0730683223 Blå/blå/blå
Guldhedens IK Guldhedens IK(Föreningen) Röd, Svart, vit
Gullspång/Hova/Weimer Jörgen Söderberg 050640114 0708607449 Grön/Svart/Svart
Göta BK Björn Lindefur 0731545348 Svart/svart/svart
Göta BK A Göta BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Göteborgs DFF Göteborgs DFF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Göteborgs DFF U Göteborgs DFF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Göteborgs FF Göteborgs FF(Föreningen) Röd-vit, Blå, Röd
Götene FK Magnus Carlsson 051157785 0707707456 Ljusblå, Vit, Ljusblå
Götene FK U Per-Anders Spetz 0702883308 Ljusblå, Vit, Ljusblå
Götene IF U Götene IF(Föreningen) Blå-vit, Blå, Blå
H E F Valbo BK Lars-Åke Larsson 0736315087 0736315087 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Halvorstorps IS Peter Ohlson 052019851 0703198515 Grå/lila/grå
Hampetorp-Odensbackens IF Hampetorp-Odensbackens IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Hemsjö IF Håkan Hedlund 032250401 0703379641 Gul/svart/gul
Hertzöga BK Hertzöga BK(Föreningen) Gul, Grön, Gula
Hestra/Grimsås Hestra Skid O SK(Föreningen) Blå, Svart, Blå
Hestrafors/Bollebygd Lars-Erik Pedersén 0702110061 Grön/vit/grön
Hus FF Hus FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Husqvarna FF Husqvarna FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Hyssna IF Damer Hyssna IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hörnebo SK Mikael Dahlman 0768699277 Neongrön/svart/svart
IFK Emtunga Mattias Andersson 0708296389 Vit/blå/vit
IFK Hjo Felix Almgren 0703778705 Vit/blå/vit
IFK Kalmar A IFK Kalmar(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Norrköping FK IFK Norrköping FK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Tidaholm Ulf Schönning 0706585701 Vit, Blå, Blå
IFK Trollhättan Mohamed Cabdi 0760815585 0760815585 Blå-vit/blå/blå
IFK Värnamo Dam IFK Värnamo(Föreningen) Vit, Blå, Blå
IFK Värsås Tommy Johansson 0704816932 Blå/Blå/Blå
IFK Örby Jan Orrbén 0761352954 Blå/Vit, blå, Blå
IFK Öxnevalla Emilia Ekdahl 0725116680 Blå-blå-vit
Igelstorps IK Marie Westher Lamberg 0702223280 svart / svart / svart
IK Arvika Fotboll IK Arvika Fotboll(Föreningen) Röd, Blå, Blå
IK Friscopojkarna Kristoffer Holmén 0733619322 Blå, Blå, Blå
IK Gauthiod Eivon Robertsson 051261135 0708168335 Röd, Blå, Röd
IK Rössö Uddevalla A-Lag IK Rössö Uddevalla(Föreningen) Röd, vit, röd
IS Halmia IS Halmia(Föreningen) vit, röda, vita
Jitex Mölndal BK Jitex Mölndal BK(Föreningen) Lila, Lila, Lila
Jitex Mölndal BK U Jitex Mölndal BK(Föreningen) Lila, Lila, Lila
Jula BK Claes Stern Gustafsson 050135323 0702072503 Blå/Vit/Blå
Jula BK A Jula BK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Jung-Kvänum 10 IF Viola Berntsson 051222041 0733224221 Blå-svart/Svart/Svart
Jönköpings Södra IF Jönköpings Södra IF(Föreningen) Grön, Vit, Vit
Jönköpings Södra IF B Jönköpings Södra IF(Föreningen) Grön, Vit, Vit
Kabel Åttio/Byttorp Johan Rydén 0709778763 0709778763 Brun/Brun/Brun
Kindaholm/Svenljunga Martin Karlsson 0703697893 Grön, Svart, Grön
Kinne-Vedum/Hällekis/Lundsbrunn Stefan Christensson 0760295494 0760295494 Ljusblå/vit/vit
Kronängs IF Robert Pettersson 033137142 0706759772 Svart, Svart, Svart
Landvetter IF 2003 A Damsenior Landvetter IF 2003(Föreningen) Röd, Vit, Vit
Lerums IS Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Levene-Skogslunds IF Kjell-Åke Wernebratt 051261011 0706542252 Röd/svart/svart
Lidköpings FK Hans-Fredrik Johansson 0721955004 Röd/Svart, Svart, Svart
Lidköpings FK F19 Lidköpings FK(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Svart
Ljungskile SK Ljungskile SK(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Ljungskile SK F17+ Ljungskile SK(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Lödöse Nygård IK My Löfström 0520660921 0739931365 Vit, Vit, Vit
Mariebo IK Dam A Fredric Jonsson 0706751993 gul/svart/svart
Mariedals IK Jimmy Haugeto 033157909 0706447043 Blå-vit/vit/blå-vit
Mariedals IK U Mariedals IK(Föreningen) Blå-vit, Vit, Blå-vit
Mariestads BoIS FF Tina Holmström 0709743496 Röd, Röd, Röd
Mariestads BoIS FF U Mariestads BoIS FF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Mellby IK Elin Andersson 0510540065 0706036400 Blå-vit, Blå, Blå
Moholms SK Stefan Hjelmström 0500470332 0702535866 gul/svart/svart
Mossens BK Damer Mossens BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Nittorps IK A Nittorps IK(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Röd
Nittorps IK U Nittorps IK(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Röd
Norra Fågelås IF Malin Bergåker 050321023 0735252892 Gul, Svart, Gul
Onsala BK Dam Junior Onsala BK(Föreningen) vit, blå, blå
Orust FC Orust FC(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Qviding FIF Jon Mörner 0704260920 Vinröd, Vit, Vit
Rackeby/Kållandsö Kenny Roger Olausson 051016189 0708634736 Våren: Gul/blå/blå. Hösten: Grön/vit/grön
Rydboholms SK A Rydboholms SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Råda BK Christer Mann 0705509975 Vit-grön/grön/vit
Råda BK B Christer Mann 0705509975 Vit-Grön, Grön, Vit
Rävlanda AIS Carl Gabriel Techera 0735268924 Blå/vit/blå
Rävåsens IK Rävåsens IK Karlskoga(Föreningen) röd, röd, röda
Saleby/Järpås Christoffer Degermosse 0703243735 Röd/vit/röd
Sils IF Jens Antonsson 051120059 0706464187 Röd-vit, Röd, Vit
Sils IF B Sils IF(Föreningen) Röd-vit, Röd, Vit
Sjuntorps IF Stefan Andreasson 0768838604 Blå/blå/blå
Sjömarken/Sandared A Sjömarkens IF(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Sjömarkens IF A Dam Sjömarkens IF(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Sjömarkens IF U Dam Sjömarkens IF(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Skara FC Jens Antonsson 051120059 0706464187 Vit/blå/vit
Skepplanda BTK Derny Harman 0303338376 0707546137 Gul, Svart, Gul
Skoftebyns IF Patrik Thulin 0700072803 Vit , Svart, Vit
Skoftebyns IF U Skoftebyns IF(Föreningen) Vit , Svart, Vit
Skultorps IF Håkan Fredell 0730518432 Gul/Svart/Svart
Skultorps IF U Skultorps IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Skövde KIK Stefan Karhi 0706301087 Svart/vit, Svart, svart
Sollebrunn/Stora Mellby Tobias Jensen 052080386 0706333996 Vit/blå/vit
Stenstorps IF Andreas Karlsson 0734076511 Röd/Röd/Röd
Svarteborg FK SFK, Div.3 Damer Bohuslän/Dal 2019 Svarteborg FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Svenljunga IK Thomas Jakobsson 032576611 0703982812 Röd/blå/röd
Sävedalens IF Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Södra Härene IF Josefin Unér 0727055011 Grön, Svart, Grön
Södra Ving/Timmele Per-Åke Nilsson 032152095 0703529370 Röd/Svart, Vit, Svart
Södra Ving/Timmele U Södra Vings IF(Föreningen) Röd/Svart, Vit, Svart
Södra Vings IF Södra Vings IF(Föreningen) Röd/Svart, Vit, Svart
Södra Vings IF U, Damer, Utvecklingsserier 2019 Södra Vings IF(Föreningen) Röd/Svart, Vit, Svart
Tidaholms GoIF Peter Johansson Svart-vit/Svart/Svart
Toarpsalliansen Henrik Lorentzon 033272759 0706769760 Orange/Orange/Orange
Trollhättans FK Lars-Olof Lindberg 0736723020 0736723020 Vit, Röd, Röd
Trollhättans FK/Halvorstorp Lars-Olof Lindberg 0736723020 0736723020 Vit, Röd, Röd
Tvärred-Vegby FC Sören Nilsson 032172670 0702220606 Svart, Svart, Svart
Tymer/Tidavad Monica Persson 0705397594 Gul/svart/svart
Töreboda IK Mikael Thorsell Gustavsson 050671147 0736206436 Röd/Röd/Röd
Ulricehamns IFK Magnus Udd 032110708 0703837071 Blå/Svart/Svart/Svart
Ulricehamns IFK 1, Damer, Utvecklingsserier 2019 Ulricehamns IFK(Föreningen) Blå-svart, Svart, Svart
Ulricehamns IFK U Ulricehamns IFK(Föreningen) Blå-svart, Svart, Svart
Ulvåkers IF Michael Wallén 0733344975 Röd/svart, Svart, Svart
Ulvåkers IF U Ulvåkers IF(Föreningen) Röd/svart, Svart, Svart
Utbynäs SK Utbynäs SK(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Valtorps IF Christian Annergrim 0706394062 Röd/Röd/Röd
Wargöns IK Fredrik Andersson 0708867285 Grön, Grön, Grön
Vartofta SK Eddie Gustavsson 0708373480 Blå/Blå/Blå
Vartofta SK U Vartofta SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Vedums AIS Carola Larsson 0705245144 Röd/blå/röd
Vinninga AIF Anders Persson 0705452475 Grön / Grön / Grön
Våmbs IF Håkan Östholm 0500419941 0761462901 Grön-vit/Grön/Grön
Våmbs IF U Våmbs IF(Föreningen) Grön-vit, Grön, Grön
Vänersborgs FK Thomas Karlsson 0705902904 0705902904 Vit, Svart, Vit
Vänersborgs IF Martin Nielsen 0706020874 Röd/Blå/Röd
Vänersborgs IF A Vänersborgs IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Vänersborgs IF U Vänersborgs IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Ytterby IS Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Åsaka SK Andreas Klason 0725985365 Vit/blå/vit
Åsarp-Trädet FK /Redväg U Åsarp-Trädet FK(Föreningen) Vit, Svart, Svart
Åsarp-Trädet/Redväg Anette Kjellén 051554028 0703144028 Svart/Svart/Svart
Åsebro IF Åsebro/Brålanda Åsebro IF(Föreningen) Vit, Röd, Vit
Äspereds IF Claes Persson 033276058 0703037282 Svart, Svart, Vit
Örslösa-Söne IK Dam A Emilia Stensson 051027444 0703690631 Vinröd-Svart, Svart, Svart
Östadkulle SK Peter Friman 0703725496 Gul/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-02-03 15:00 200994049 Skoftebyns IF - Jitex Mölndal BK 0 - 3 Edsborgs IP Konstgräs
2019-02-09 12:30 200994020 Ulvåkers IF - Hörnebo SK 8 - 1 Ulvahallen
2019-02-09 15:15 200994015 Skepplanda BTK - Ljungskile SK 4 - 1 Forsvallen Konstgräs
2019-02-10 13:00 200994092 Mariedals IK - Kindaholm/Svenljunga 1 - 0 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-02-10 13:30 200994077 Alingsås FC United - Guldhedens IK Inst. Noltorpsvallen B Konstgräs
2019-02-16 11:00 200994079 Alingsås FC United - Lidköpings FK F19 Inst. Alströmervallen konstgräs
2019-02-16 12:30 200994021 Ulvåkers IF - Våmbs IF 6 - 7 Ulvahallen
2019-02-16 13:00 200994009 Skepplanda BTK - Göteborgs FF 1 - 4 Forsvallen Konstgräs
2019-02-16 13:30 200994109 Ulricehamns IFK U - Jönköpings Södra IF B 4 - 0 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-02-16 14:00 200994078 Alingsås FC United - Lidköpings FK 1 - 0 Noltorpsvallen B Konstgräs
2019-02-16 14:15 200994074 IK Friscopojkarna - Ytterby IS 1 - 1 Björkvallen
2019-02-16 14:15 200994089 Lödöse Nygård IK - Orust FC 1 - 1 Strömsvallen A konstgräs
2019-02-16 16:00 200994118 Ulricehamns IFK - Jönköpings Södra IF 16 - 0 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-02-16 16:15 200994099 Kindaholm/Svenljunga - Nittorps IK U Inst. Högvalla IP A
2019-02-16 17:00 200994043 Trollhättans FK - Utbynäs SK 4 - 1 Edsborgs IP Konstgräs
2019-02-17 13:00 200994028 Mariedals IK U - Rävlanda AIS Inst. Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-02-17 14:00 200994100 Kindaholm/Svenljunga - Toarpsalliansen 3 - 1 Högvalla IP A
2019-02-17 14:00 200994115 Alingsås FC United - Falköpings KIK 9 - 0 Noltorpsvallen B Konstgräs
2019-02-17 15:00 200994054 Skara FC - Våmbs IF 1 - 13 Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-02-17 17:00 200994044 Trollhättans FK/Halvorstorp - Ljungskile SK 2 - 1 Edsborgs IP Konstgräs
2019-02-23 10:00 200994005 Stenstorps IF - Axvalls IF 0 - 1 Odenvi Konstgräs
2019-02-23 11:00 200994107 Fröjered/Korsberga - Björsäters IF 1 - 0 Guldkroksvallen Konstgräs
2019-02-23 12:00 200994034 Mariestads BoIS FF - Rävåsens IK 1 - 8 Lekevi IP Konstgräsplan
2019-02-23 12:00 200994068 Götene FK U - Tymer/Tidavad Uppskj. Västerby IP Sparbanksvallen Konstgräs
2019-02-23 12:00 200994088 Lödöse Nygård IK - Göteborgs FF Inst. Strömsvallen A konstgräs
2019-02-23 13:00 200994031 Skara FC - Mariedals IK 0 - 10 Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-02-23 13:00 200994060 Ulricehamns IFK - IK Friscopojkarna 5 - 0 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-02-23 13:15 200994022 Ulvåkers IF - Vinninga AIF 0 - 0 Södermalms IP konstgräs
2019-02-23 14:00 200994014 Vartofta SK - Axvalls IF 10 - 0 Ållevi Konstgräs
2019-02-23 14:00 200994026 Mariedals IK - Arentorp Helås FK Inst. Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-02-23 16:00 200994063 Sils IF - Våmbs IF 0 - 3 Västerby IP Sparbanksvallen Konstgräs
2019-02-24 13:00 200994029 Mariedals IK U - Fristad/Borgstena/Sparsör 5 - 1 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-02-24 14:00 200994080 Alingsås FC United - Sävedalens IF Noltorpsvallen B Konstgräs
2019-02-24 15:00 200994010 Skepplanda BTK - Skoftebyns IF 0 - 1 Forsvallen Konstgräs
2019-02-24 15:00 200994016 Lidköpings FK - IFK Kalmar A 0 - 2 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-02-24 15:00 200994094 Falköpings KIK - Skövde KIK Odenvi Konstgräs
2019-02-24 16:00 200994101 Kindaholm/Svenljunga - Ulricehamns IFK U 1 - 4 Högvalla IP A
2019-02-24 17:00 200994045 Trollhättans FK - Råda BK Edsborgs IP Konstgräs
2019-02-27 17:45 200994062 Skara FC - Sils IF B 3 - 3 Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-02-27 19:00 200994111 Nittorps IK A - Södra Ving/Timmele 8 - 0 Dalshov Konstgräs
2019-03-02 11:00 200994059 Axvalls IF - Skultorps IF 1 - 7 Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-03-02 11:15 200994023 Ulvåkers IF - Götene FK 1 - 2 Södermalms IP konstgräs
2019-03-02 12:00 200994027 Mariedals IK - Landvetter IF 2003 A Damsenior Inst. Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-03-02 13:00 200994036 Skövde KIK - Mariestads BoIS FF 0 - 0 Lillegårdens IP, D-plan, Konstgräs
2019-03-02 13:00 200994038 IFK Örby - IK Friscopojkarna 1 - 1 Örby IP B konstgräs
2019-03-02 14:00 200994001 Nittorps IK A - Qviding FIF 0 - 3 Dalshov Konstgräs
2019-03-02 14:00 200994017 Lidköpings FK - IFK Norrköping FK 0 - 1 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-03-02 14:00 200994081 Alingsås FC United - Jitex Mölndal BK 1 - 3 Noltorpsvallen B Konstgräs
2019-03-02 14:00 200994093 Toarpsalliansen - Floby IF 2 - 0 Dalsjöhov konstgräs
2019-03-02 14:30 200994069 Vänersborgs IF A - Ljungskile SK 0 - 3 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-03-02 15:00 200994055 IK Gauthiod - Råda BK 3 - 0 Lunnevi IP Konstgräs
2019-03-02 15:00 200994061 Ulricehamns IFK - IFK Värnamo Dam Inst. Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-03-02 15:00 200994128 Sollebrunn/Stora Mellby - Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro 2 - 3 Nya Bjärkevi Konstgräs
2019-03-02 15:15 200994011 Skepplanda BTK - Lödöse Nygård IK 1 - 1 Forsvallen Konstgräs
2019-03-02 15:30 200994032 Sjömarkens IF A Dam - Göteborgs DFF 0 - 3 Borås Arena
2019-03-02 16:00 200994046 Trollhättans FK/Halvorstorp - Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro Inst. Edsborgs IP Konstgräs
2019-03-02 16:00 200994064 Sils IF - Arentorp Helås FK 2 - 5 Västerby IP Sparbanksvallen Konstgräs
2019-03-03 09:30 200994132 Sävedalens IF - Onsala BK Dam Junior Inst. Tånga Hed C-plan Konstgräs
2019-03-03 10:00 200994090 Lödöse Nygård IK - Ljungskile SK F17+ 3 - 1 Strömsvallen A konstgräs
2019-03-03 12:00 200994065 Vinninga AIF - Vänersborgs FK 1 - 2 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-03-03 13:00 200994133 Onsala BK Dam Junior - Sävedalens IF 4 - 4 Tånga Hed C-plan Konstgräs
2019-03-03 14:00 200994030 Mariedals IK U - Sjömarkens IF U Dam 2 - 2 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-03-03 14:00 200994082 Alingsås FC United - Ulricehamns IFK 1 - 1 Noltorpsvallen B Konstgräs
2019-03-03 14:00 200994121 Kindaholm/Svenljunga - Brämhults IK A Högvalla IP A
2019-03-03 17:00 200994047 Trollhättans FK - Göteborgs FF 2 - 2 Edsborgs IP Konstgräs
2019-03-06 18:30 200994004 Nittorps IK U - Hestra/Grimsås 8 - 0 Dalshov Konstgräs
2019-03-07 19:00 200994056 IK Gauthiod - Åsebro IF Åsebro/Brålanda 4 - 1 Lunnevi IP Konstgräs
2019-03-08 19:00 200994114 Göta BK A - Skoftebyns IF U 2 - 5 Strömsvallen A konstgräs
2019-03-09 14:15 200994075 IK Friscopojkarna - Lödöse Nygård IK 1 - 5 Björkvallen
2019-03-10 14:00 200994018 Lidköpings FK - IK Rössö Uddevalla A-Lag 0 - 1 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-03-16 14:15 200994076 IK Friscopojkarna - Bergdalens IK A 0 - 2 Björkvallen
2019-03-16 15:00 200994033 Sjömarkens IF A Dam - IS Halmia 0 - 2 Ramnavallen konstgräs
2019-03-16 15:00 200994037 Skövde KIK - Nittorps IK A 2 - 0 Lillegårdens IP, D-plan, Konstgräs
2019-03-17 11:00 200994040 IFK Örby - Skoftebyns IF 3 - 2 Örby IP B konstgräs
2019-03-17 15:00 200994104 Skoftebyns IF U - Sjuntorps IF 0 - 0 Nysätra IP
2019-03-19 19:00 200994116 Ulricehamns IFK U - Lerums IS 0 - 7 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-03-20 20:00 200994073 Rackeby/Kållandsö - Saleby/Järpås 0 - 0 Framnäs IP Konstgräs
2019-03-22 19:00 200994124 Sjömarkens IF A Dam - Lödöse Nygård IK 4 - 2 Sandevi B konstgräs
2019-03-23 13:00 200994041 IFK Örby - Nittorps IK A 1 - 3 Örby IP B konstgräs
2019-03-23 13:00 200994050 Skoftebyns IF - Ytterby IS 2 - 0 Nysätra IP
2019-03-23 14:00 200994057 IK Gauthiod - Mariebo IK Dam A 3 - 1 Lunnevi IP Konstgräs
2019-03-24 14:00 200994131 Södra Ving/Timmele - Kindaholm/Svenljunga 11 - 2 Lassalyckan B-plan
2019-03-24 16:00 200994051 Skoftebyns IF - Åsebro IF Åsebro/Brålanda 4 - 2 Nysätra IP
2019-03-27 18:15 200994142 Lidköpings FK F19 - Götene FK 4 - 2 Framnäs IP Konstgräs
2019-03-28 18:00 200994136 Töreboda IK - Ulvåkers IF U 1 - 6 Töreshov B-plan Konstgräs
2019-03-30 14:00 200994002 Nittorps IK A - IS Halmia 1 - 1 Dalshov Konstgräs
2019-03-30 15:00 200994058 IK Gauthiod - Bergdalens IK A 0 - 2 Lunnevi IP Konstgräs
2019-03-31 10:00 200994119 Götene FK U - Saleby/Järpås 4 - 1 Västerby IP Sparbanksvallen Konstgräs
2019-03-31 12:00 200994066 Vinninga AIF - Arentorp Helås FK 1 - 2 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-03-31 12:30 200994143 Floby IF - Tymer/Tidavad 10 - 1 Ållevi Konstgräs
2019-03-31 13:15 200994106 Alingsås Kvinnliga IK 1, Damer, Utvecklingsserier 2019 - Södra Ving/Timmele U 5 - 0 Noltorpsvallen B Konstgräs
2019-03-31 14:00 200994007 Wargöns IK - H E F Valbo BK 7 - 0 Hallevi IP, Wargön C-plan
2019-03-31 14:00 200994083 Alingsås FC United - Sils IF 8 - 0 Alströmervallen konstgräs
2019-03-31 15:00 200994123 Våmbs IF U - Skultorps IF U 2 - 1 Södermalms IP konstgräs
2019-03-31 16:00 200994085 Mellby IK - Örslösa-Söne IK Dam A 5 - 0 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-03-31 16:00 200994125 Hestra/Grimsås - Toarpsalliansen 2 - 3 Dalshov Konstgräs
2019-03-31 16:00 200994147 Vänersborgs IF U - IFK Trollhättan 4 - 2 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-03-31 16:30 200994072 Vänersborgs FK - Hertzöga BK 0 - 4 Hallevi IP, Wargön C-plan
2019-03-31 18:00 200994148 Falköpings KIK - IK Friscopojkarna 1 - 4 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-04-01 19:00 200994145 Skövde KIK - Skultorps IF 1 - 2 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-04-02 18:30 200994126 Fristad/Borgstena/Sparsör - Södra Ving/Timmele 1 - 2 Hedens IP Konstgräs
2019-04-02 19:00 200994149 IFK Tidaholm - Axvalls IF 7 - 1 Tidavallen B-plan Konstgräs
2019-04-05 19:15 200994141 Sollebrunn/Stora Mellby - Bengtsfors IF 1 - 3 Nya Bjärkevi Konstgräs
2019-04-06 11:00 200994003 Nittorps IK A - Alingsås FC United 0 - 6 Dalshov Konstgräs
2019-04-06 11:00 200994070 Vänersborgs IF A - Svarteborg FK SFK, Div.3 Damer Bohuslän/Dal 2019 4 - 3 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-04-06 12:00 200994097 Gullspång/Hova/Weimer - Norra Fågelås IF 2 - 1 Töreshov B-plan Konstgräs
2019-04-06 14:00 200994019 Lidköpings FK - Jitex Mölndal BK 1 - 1 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-04-06 14:00 200994095 Falköpings KIK - Ulvåkers IF 3 - 3 Ållevi Konstgräs
2019-04-06 14:15 200994091 Lödöse Nygård IK - Bergdalens IK A 3 - 5 Strömsvallen A konstgräs
2019-04-06 15:00 200994112 Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro - Arentorp Helås FK 1 - 7 Sparbanksvallen Konstgräs
2019-04-06 15:30 200994140 Rävlanda AIS - IK Arvika Fotboll Bråtaredsvallen 3
2019-04-07 12:00 200994071 Vedums AIS - Jung-Kvänum 10 IF 3 - 1 Nya IP A
2019-04-07 13:00 200994096 Alingsås Kvinnliga IK 1, Damer, Utvecklingsserier 2019 - Göta BK A 12 - 1 Noltorpsvallen B Konstgräs
2019-04-07 14:00 200994012 Skepplanda BTK - Utbynäs SK 4 - 0 Forsvallen Konstgräs
2019-04-07 15:00 200994122 Södra Ving/Timmele U - Fristad/Sparsör/Borgsten U 5 - 0 Lassalyckan B-plan
2019-04-07 16:00 200994006 Stenstorps IF - Södra Härene IF Odenvi Konstgräs
2019-04-07 16:00 200994053 Mariestads BoIS FF U - Ulvåkers IF U 1 - 2 Lekevi IP Konstgräsplan
2019-04-07 16:00 200994067 Örslösa-Söne IK Dam A - Levene-Skogslunds IF 0 - 2 Framnäs IP Konstgräs
2019-04-07 16:00 200994086 Mellby IK - Saleby/Järpås 6 - 0 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-04-07 16:00 200994103 Åsarp-Trädet FK /Redväg U - Vartofta SK U 1 - 4 Ållevi Konstgräs
2019-04-07 17:00 200994127 Kindaholm/Svenljunga - IFK Öxnevalla 3 - 7 Högvalla IP A
2019-04-09 18:30 200994152 Björsäters IF - Ulvåkers IF U 1 - 7 Björsäters IP B
2019-04-09 19:00 200994146 IFK Tidaholm - Åsarp-Trädet/Redväg 2 - 2 Tidavallen B-plan Konstgräs
2019-04-09 19:15 200994150 Toarpsalliansen - Kabel Åttio/Byttorp 2 - 0 Dalsjöhov konstgräs
2019-04-13 12:00 200994024 Arentorp Helås FK - Mariedals IK 3 - 2 Almesåsen A
2019-04-13 12:00 200994108 Göta BK A - Ljungskile SK 0 - 14 Strömsvallen A konstgräs
2019-04-13 16:00 200994084 Jung-Kvänum 10 IF - Råda BK B Nya IP A
2019-04-14 11:00 200994144 Norra Fågelås IF - Jula BK A Guldkroksvallen Konstgräs
2019-04-14 14:00 200994105 Gullspång/Hova/Weimer - Fröjered/Korsberga 3 - 1 Töreshov B-plan Konstgräs
2019-04-14 14:00 200994120 IFK Trollhättan - Sjuntorps IF 0 - 9 Granngårdens Konstgräs
2019-04-14 15:00 200994113 Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro - Levene-Skogslunds IF 2 - 0 Bergevi IP B-plan
2019-04-14 15:00 200994139 Sjömarkens IF U Dam - Bergdalens IK U 5 - 0 Sandevi B konstgräs
2019-04-14 15:00 200994153 Hestrafors/Bollebygd - Södra Ving/Timmele 1 - 4 Idrottsparken B
2019-04-14 16:00 200994087 Mellby IK - Götene FK U 5 - 0 Hellehof A-plan
2019-04-16 19:00 200994154 Vedums AIS - Sollebrunn/Stora Mellby Nordvalla B-plan
2019-04-16 19:00 200994156 Alingsås FC United U - Jitex Mölndal BK U 8 - 2 Noltorpsvallen B Konstgräs
2019-04-22 15:00 200994155 Hyssna IF Damer - Kabel Åttio/Byttorp Inst. Ekäng B
2019-04-30 19:00 200994157 Alingsås FC United U - Qviding FIF Noltorpsvallen A
2019-05-14 19:00 200994158 Alingsås FC United U - Göteborgs DFF U 1 - 6 Noltorpsvallen A
2019-07-27 13:00 200994160 Lödöse Nygård IK - Sjömarkens IF A Dam 3 - 2 Alevi A
2019-08-05 19:00 200994161 Sjuntorps IF - Skoftebyns IF U 1 - 0 Sjuntorpsvallen C
2019-08-05 19:00 200994162 Björsäters IF - Fröjered/Korsberga 0 - 0 Björsäters IP A
2019-08-27 19:00 200994159 Alingsås FC United U - Qviding FIF Noltorpsvallen A
2019-11-23 11:30 200994163 Sjömarkens IF A Dam - Landvetter IF 2003 A Damsenior Sandevi B konstgräs
2019-12-31 00:00 200994134 Ulricehamns IFK 1, Damer, Utvecklingsserier 2019 - Mariedals IK U Lassalyckan B-plan