Spelprogram - P 13 B1 Höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:30 231507001 Lindö FF - Vikingstads SK 1 - 10 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-08-17 12:30 231507003 Eneby BK - Stångebro United BK 5 - 2 MAXIvallen
2019-08-17 13:45 231507004 Åby IF - Hjulsbro IK 1 - 1 Åby IP
2019-08-18 10:00 231507002 Svärtinge SK - Malmslätts AIK svart/vit 7 - 2 Billbäcks Arena
2019-08-23 18:30 231507008 Malmslätts AIK svart/vit - Lindö FF 6 - 3 Hellgrenshagen
2019-08-24 09:00 231507006 Hjulsbro IK - Eneby BK 2 - 3 UCS Arena
2019-08-24 13:00 231507007 Stångebro United BK - Svärtinge SK 3 - 3 Ryds Konstgräs
2019-08-24 14:00 231507005 Vikingstads SK - Åby IF 11 - 1 Vikingavallen Vikingstad
2019-08-30 18:00 231507011 Eneby BK - Åby IF 1 - 1 MAXIvallen
2019-08-30 18:15 231507012 Malmslätts AIK svart/vit - Vikingstads SK 5 - 1 Hellgrenshagen
2019-08-31 10:00 231507010 Svärtinge SK - Hjulsbro IK 3 - 4 Billbäcks Arena
September
2019-09-01 13:00 231507009 Lindö FF - Stångebro United BK 1 - 3 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-09-07 15:30 231507015 Åby IF - Svärtinge SK 0 - 4 Åby IP
2019-09-08 10:30 231507016 Hjulsbro IK - Lindö FF 3 - 5 UCS Arena
2019-09-08 14:00 231507014 Vikingstads SK - Eneby BK 0 - 0 Vikingavallen Vikingstad
2019-09-08 15:00 231507013 Stångebro United BK - Malmslätts AIK svart/vit 1 - 6 Ryds Konstgräs
2019-09-12 19:30 231507017 Lindö FF - Åby IF 1 - 2 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)
2019-09-14 10:00 231507018 Svärtinge SK - Eneby BK 3 - 1 Billbäcks Arena
2019-09-14 11:00 231507020 Malmslätts AIK svart/vit - Hjulsbro IK 3 - 4 Hellgrenshagen
2019-09-15 14:00 231507019 Stångebro United BK - Vikingstads SK 8 - 2 Ryds Konstgräs
2019-09-20 18:00 231507024 Eneby BK - Lindö FF 5 - 0 MAXIvallen
2019-09-21 14:00 231507023 Vikingstads SK - Svärtinge SK 4 - 2 Vikingavallen Vikingstad
2019-09-22 12:30 231507022 Hjulsbro IK - Stångebro United BK 2 - 1 UCS Arena
2019-09-25 18:30 231507021 Åby IF - Malmslätts AIK svart/vit 1 - 8 Åby IP
2019-09-28 13:00 231507028 Malmslätts AIK svart/vit - Eneby BK 3 - 1 Hellgrenshagen
2019-09-29 09:00 231507026 Hjulsbro IK - Vikingstads SK 3 - 3 UCS Arena
2019-09-29 10:00 231507027 Stångebro United BK - Åby IF WO (3 - 0) Ryds Konstgräs
2019-09-29 12:30 231507025 Lindö FF - Svärtinge SK 0 - 3 Fastighetsteknik Arena (fd City Gross)