Spelprogram - Futsal P 13/12

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Derby Elisabeth Björk 013148509 0703223544 Grön/Svart, Svart, Grön
Linköpings FF Ungdom Röd Henrik Andersson 0702563210 Röd, Svart el Vit, Svart
Linköpings FF Ungdom Vit Henrik Andersson 0702563210 Röd, Svart el Vit, Svart
Malmslätts AIK Svart Henrik Blomsten 0702349224 VIt, Svart, Vit
Malmslätts AIK Vit Daniel Nilsson 0709595364 VIt, Svart, Vit
Svärtinge SK Stefan Sjögren 0703495167 Blå, Blå, Blå
Tallboda IF Henrik Krantz 013131165 0708141448 Vit, Röd, Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2018-11-10 17:00 Malmslätts AIK Vit - Malmslätts AIK Svart Tokarpshallen
2018-11-11 15:00 Linköpings FF Ungdom Vit - Svärtinge SK
2018-11-11 17:00 Tallboda IF - Linköpings FF Ungdom Röd Anders Ljungstedts gymnasium
Omgång 2
2018-11-17 10:00 Svärtinge SK - BK Derby Billbäcks Arena
2018-11-17 17:00 Malmslätts AIK Svart - Linköpings FF Ungdom Vit Tokarpshallen
2018-11-17 18:00 Linköpings FF Ungdom Röd - Malmslätts AIK Vit
Omgång 3
2018-11-25 00:00 Linköpings FF Ungdom Vit - Linköpings FF Ungdom Röd
2018-11-25 09:00 BK Derby - Malmslätts AIK Svart Lambohovshallen
2018-11-25 10:30 Malmslätts AIK Vit - Tallboda IF Tokarpshallen
Omgång 4
2018-11-30 19:15 Malmslätts AIK Svart - Svärtinge SK Tokarpshallen
2018-12-01 18:00 Linköpings FF Ungdom Röd - BK Derby
2018-12-02 18:00 Tallboda IF - Linköpings FF Ungdom Vit Kungsbergshallen
Omgång 5
2018-12-08 10:00 Svärtinge SK - Linköpings FF Ungdom Röd Billbäcks Arena
2018-12-08 18:00 Linköpings FF Ungdom Vit - Malmslätts AIK Vit
2018-12-09 09:00 BK Derby - Tallboda IF Lambohovshallen
Omgång 6
2018-12-15 17:10 Malmslätts AIK Vit - BK Derby Tokarpshallen
2018-12-15 18:00 Linköpings FF Ungdom Röd - Malmslätts AIK Svart
2018-12-16 09:00 Tallboda IF - Svärtinge SK Rydshallen
Omgång 7
2019-01-05 10:00 Svärtinge SK - Malmslätts AIK Vit Billbäcks Arena
2019-01-06 09:00 BK Derby - Linköpings FF Ungdom Vit Lambohovshallen
2019-01-26 10:30 Malmslätts AIK Svart - Tallboda IF Hellgrenshagen
Omgång 8
2019-01-12 17:00 Malmslätts AIK Vit - Linköpings FF Ungdom Röd Tokarpshallen
2019-01-12 18:00 Linköpings FF Ungdom Vit - Malmslätts AIK Svart
2019-01-13 09:00 BK Derby - Svärtinge SK Lambohovshallen
Omgång 9
2019-01-19 10:00 Svärtinge SK - Linköpings FF Ungdom Vit Billbäcks Arena
2019-01-19 17:00 Malmslätts AIK Svart - Malmslätts AIK Vit Tokarpshallen
2019-01-20 18:00 Linköpings FF Ungdom Röd - Tallboda IF
Omgång 10
2019-01-26 17:00 Malmslätts AIK Svart - BK Derby Tokarpshallen
2019-01-27 00:00 Linköpings FF Ungdom Röd - Linköpings FF Ungdom Vit
2019-01-27 18:00 Tallboda IF - Malmslätts AIK Vit Lambohovshallen
Omgång 11
2019-02-02 10:00 Svärtinge SK - Malmslätts AIK Svart Billbäcks Arena
2019-02-03 09:00 BK Derby - Linköpings FF Ungdom Röd Lambohovshallen
2019-02-03 18:00 Linköpings FF Ungdom Vit - Tallboda IF
Omgång 12
2019-02-09 17:00 Malmslätts AIK Vit - Linköpings FF Ungdom Vit Tokarpshallen
2019-02-09 18:00 Linköpings FF Ungdom Röd - Svärtinge SK
2019-02-10 18:00 Tallboda IF - BK Derby Lambohovshallen
Omgång 13
2019-02-16 10:00 Svärtinge SK - Tallboda IF Billbäcks Arena
2019-02-16 17:00 Malmslätts AIK Svart - Linköpings FF Ungdom Röd Tokarpshallen
2019-02-17 09:00 BK Derby - Malmslätts AIK Vit Lambohovshallen
Omgång 14
2019-02-23 17:00 Malmslätts AIK Vit - Svärtinge SK Tokarpshallen
2019-02-23 18:00 Linköpings FF Ungdom Vit - BK Derby
2019-02-24 10:00 Tallboda IF - Malmslätts AIK Svart Lambohovshallen